Сьогодні, 9 лютого, відзначається Всесвітній день волейболу!
По сьогоднішній день гра залишається дуже популярною. Розвиток цієї дисципліни не стоїть на місці – зростає динаміка, з’являються нові збірні та гравці, віддані волейболу.
Вітаємо зі святом усіх причетних! Бажаємо вам спритності та сміливості, грації та краси, впевненості та цілеспрямованості, здоров’я та непереможного духу. Нехай волейбол допомагає отримати неймовірний заряд бадьорості та гарного настрою. Всім удачі і в житті, і у грі!
З повагою
Сергій ТАТУСЯК