24.6 C
Vinnytsia
Субота, 27 Липня, 2024
додомуБез категоріїУ Києві відбувся чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства

У Києві відбувся чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства

20-21 січня у Києві відбувся чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства. У змаганнях з семиборства серед чоловіків найкращим став вінничанин Вадим Адамчук. Високі досягнення спортсмена допомогли команді Вінницької області зайняти третє місце у командному заліку.
Вихованець Віктора Франковича Постемського Вадим Адамчук змагався у семи видах легкої атлетики: біг на 60 метрів, стрибки у довжину, штовхання ядра, стрибки у висоту, 60 метрів з барʼєрами, стрибки з жердиною та біг на 1000м.
В забігу на 60 метрів та стрибках з жердиною вінничанин показав найкращий результат. В усіх інших дисциплінах спортсмен займав друге чи третє місце, що не завадило йому стати першим за сумою очків, а саме 5266.