21.9 C
Vinnytsia
Вівторок, 18 Червня, 2024
додомуБез категоріїМАЙБУТНІ ФУТБОЛІСТИ ЗМАГАЛИСЯ НА ЛІТНЬОМУ КУБКУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

МАЙБУТНІ ФУТБОЛІСТИ ЗМАГАЛИСЯ НА ЛІТНЬОМУ КУБКУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Першість виборювали 16 команд

Партнерська публікація

У Вінниці відбувся футбольний літній Кубок Вінницької області серед юніорів. На стадіоні СК «Нива» змагалися діти 2015 року народження з різних районів Вінниччини. Також запросили юних спортсменів з Хмельницького та Тернополя. Загалом на змагання приїхало 16 команд. I-VIN.INFO побував на змаганнях та розповість про враження та емоції учасників.

Чимало команд було саме з Вінницької області. Наприклад, Олександр Король привіз своїх підопічних з Погребища. Він заступник тренера команди «Рось» (Погребище). Для цих змагань відібрали 9 найкращих спортсменів, які змогли приїхати. А у їхній команді тренується 20 маленьких спортсменів.

Завдяки співпраці громадської організації «Світла Україна» з Вінницькою міською асоціацією футболу вдалося організувати такий масштабний захід. Як зазначив організатор заходу, засновник «Світла Україна» Віталій Горбаневич, для дітей важливо давати надію на чудове майбутнє, займатися їхнім особистим розвитком та радіти першим перемогам. Саме тому в організації прагнуть підтримувати дитячий футбол.

«Насправді, ми з радістю готові продовжувати для юних спортсменівпроводити змагання. Адже вони і є наше майбутнє. Попри війну діти мають жити своє життя, мати щасливе дитинство, розвивати свої вміння та бути сильними у такі важкі часи. У свою чергу, ми лише хочемо посприяти розвитку спорту в нашій області. Наразі чули тільки приємні відгуки від батьків. І вони хочуть більше подібних заходів. Будемо все організовувати в міру своїх можливостей», – каже Віталій Горбаневич.

Після закінчення турніру переможці отримали кубки, медалі та нагороди. Також всім діткам подарували вітаміни від громадської організації «Світла Україна». Хоч основна діяльність цієї організації це допомагати військовим, шпиталям та іншим, проте у вільний час прагнуть підтримувати і діток у їхніх спортивних починаннях.

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments