15 C
Vinnytsia
Понеділок, 8 Червня, 2026
додомуБез категоріїВІННИЦЬКІ ХОКЕЇСТИ ЗДОБУЛИ «СРІБЛО» ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ

ВІННИЦЬКІ ХОКЕЇСТИ ЗДОБУЛИ «СРІБЛО» ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ

Цей результат дозволив їм пройти на відбори до Олімпійських ігор

Чоловіча збірна України з хокею на траві, у складі якої є вінничани, здобула срібну медаль чемпіонату Європи та путівку на відбори до Олімпійських ігор Про це повідомляє I-VIN.INFO посилаючись на фейсбук-сторінку очільника Вінницької ОВА Сергія Борзова.

Збірна України з хокею на траві вдруге в історії здобула путівку на відбірний турнір на Олімпійські ігри, який незабаром пройде в двох групах, в Іспанії і Пакистані.

Від Європи до олімпійського відбору увійдуть загалом вісім команд.

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments