24.6 C
Vinnytsia
Субота, 27 Липня, 2024
додомуБез категоріїСпортивні колективи із 18 областей України виборювали першість за звання «Кращої спортивної...

Спортивні колективи із 18 областей України виборювали першість за звання «Кращої спортивної громади України»

🇺🇦21-24.09.2023р., смт. Ворохта
Всеукраїнські спортивні змагання серед команд сільських та селищних територіальних громад України.
Свою майстерність спортсмени демонстрували з таких видів спорту, як футзал, волейбол, армспорт, гирьовий спорт, дартс, теніс настільний, шашки та шахи.
Тростянецька громада, як НАЙКРАЩА СПОРТИВНА ГРОМАДА Вінниччини 2023 року, дебютувала на цьому поважному спортивному форумі.
Всі команди ґрунтовно готувались до фінальних спортивних випробувань. Змагання відбувались в дружній атмосфері суперництва, насичені цікавими миттєвостями спортивної боротьби, переможними емоційними епізодами та секундами післязмагальних розчарувань. Це все – спорт! За це ми його любимо!
А що ж тростянчани?
ТРЕТЄ місце з волейболу серед 8 команд-учасниць!
ТРЕТЄ місце з дартсу серед 18 команд!
Молодці!
У решті видів програми змагань тростянчани не здобули призових місць, але здобули досвід і заслужили найкращих слів за старанність та наполегливість на шляху до майбутніх перемог.
Змагання проходили в рамках соціального та фізкультурно-спортивного проекту «Рухайся до Перемоги України», з метою консолідації спортсменів України у підтримці Збройних сил України!
Дякуємо Збройним силам України за мирне небо!