Вінницька територіальна організація
Всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства "Колос"

Дитячо-юнацька спортивно-оздоровча база «Колос»

Директор: Пуздимір Максим Миколайович

тел. 68-62-23

адреса: 21000 м.Вінниця, вул.Нагірна,1

                    ВДЮСОБ « КОЛОС»

     210019  м. Вінниця ,  вул. Нагірна 1

р/р 26002000248782  в ПАТ « Укрсоцбанк»,

МФО  300023,     Код ЗКПО  20097065,  

e-mail:     kolos.vdusob@mail.ru

 

 

Директор: Пуздимір Максим Миколайович тел. 067-215-14-35

Заступник дир. Півторак Анатолій Васильович тел. 067-726-43-11

Бухгалтер: Моричереда Валентина Іванівна тел. 067-36-88-701

Заступник директора по виховній роботі: Супріган Сергій Іванович тел.067—496-45-91

 

 

Інформація

про матеріально-технічне забезпечення – відомості про приміщення і їх площі;  про стан матеріально-технічної бази (меблі, навчальне обладнання, соціальна інфраструктура)

 

1.  Розташування оздоровчого закладу та характеристика території :                                                            

Вінницька дитячо-юнацька спортивно-оздоровча база «Колос»  знаходиться за  адресою: 21019 м. Вінниця, вул. Нагірна, 1

             Дитячий заклад розташованний в лісовій зоні , в мальовничому куточку Старого міста, на березі Південного Бугу, серед  дубів, величних ялин та декоративних кущів  , в екологічно чистому місці. Заклад вабить своєю неповторністю, живописними краєвидами та особливою атмосферою. Зелені насадження ростуть по всій території табору.

 Дитяча оздоровча база розташована   на околиці міста, від лікарні  на відстані 1 км та залізниці – .5 км.

             Територія табору має загальну площу 8,03 га . Площа на одну дитину   0,029 га, що відповідає нормативу 0,02га. Огороджена. Висота огородження – 2,25 метра

             Під’їзний шлях асфальтна дорога  до самої бази. Їхати автобусом  №1 від залізничного вокзалу, та автобусом № 21 від Західного автовокзалу до кінцевої зупинки                 « Педколедж», маршрутки  № 21А  від ринку « Урожай» та  № 1А від Площі Перемоги до зупинки « Педколедж».

               Дитячий оздоровчий табір літнього  функціонування,  стаціонарний  , який існує    з   1967 року.

            Розрахункова місткість дитячого оздоровчого табору  - 320 дітей  в зміну. Кількість змін- 4 .

Оздоровчий заклад цілодобово  забезпечений  холодною та гарячою водою .    Водопостачання  та  водовідведення  забезпечується  з міських мереж.

На території  уставлені питні  фонтанчики . В жарку погоду  дітям  постійно  видається  бутильована  негазована  вода.. Д ля купання дітей  є три збірні басейни .

 На території є побутовий комплекс з двома душовими на 20 чоловік..  Гаряча  вода  подається  в  душову  від  електробойлерів.

Для  зберігання особистих  речей та коштів відпочиваючих дітей  обладнані камери зберігання речей.

В оздоровчому закладі організована  торгівля харчовими продуктами в кіоску по замовленню дітей під оглядом лікаря ( печиво, морозиво,  соки,вода та інші товари) згідно дозволеного переліку.

Оздоровчий заклад укомплектований професійними кадрами згідно типових штатних нормативів.

Охорона закладу цілодобово  забезпечується власними працівниками . Але в вечірній час   охорона  посилюється працівниками МВД м Вінниці.

 Заклад має міжміський телефонний зв'язок та Інтернет.

2.    Характеристика споруд та будівель.

 На території побудовані  9   цегляних спальних корпусів  вмістимістю 260 місць, площею 1160 кв. м.. та 6 дерев’яних фінських будинків на 60 місць.  В трьох корпусах  на  в блоках180 місць розміщені  санвузли.

         Площа  на одну дитину в спальних кімнатах не менше 4 кв. м.. Кількість місць в
спальних кімнатах : 5-8 місць  Кімнати забезпечені необхідними меблями : кроваті з матрацами, шафи , тумбочками, вішалки та ніші  для речей.

                Приміщення для роботи гуртків   має площу  80 кв. м.

                Кіноконцертний зал на  400 місць  має площу  980 кв. м.

                Число місць у двох обідніх залах харчоблоку – 400 місць. Площа на одне місце відповідає нормам. Обідні зали забезпечені меблями з врахуванням росту дітей у відповідності з діючими нормативами. Організоване 5 – ти разове різноманітне збалансоване харчування , з щоденною наявністю в раціоні м’яса, свіжих овочів та фруктів. В таборі також організоване дієтичне харчування,  діти постійно вживають вітамінізовані напої та мінеральну воду.

  На харчоблоці є склад для   зберігання  хлібобулочних виробів, склад для сипучих продуктів, склад для консервованих продуктів, комора для зберігання овочів.  Наявне холодильне обладнання: 5 холодильних шаф, 2 холодильні камери, 2 побутових холодильника.

                  Приміщення медичного призначення розміщеніна  площі 58 м. кв. , які готові до експлуатації , а саме: оглядовий кабінет  -12м2  , процедурна  - 9 м2 , фізіотерапевтичний кабінет  - 10 м2  , санвузол -  12,5 м. кВ ,  три  ізолятора  по 2 ліжка ,  кімната медичної сестри - 8м2  , кімната особистої гігієни – 11,5 м. кв. Медпункт повністю забезпечений медобладнанням  згідно необхідного переліку, а саме медінструментарій , кушетка, ноші, холодильник , кварцова лампа та інше.

                  Табір в комплектований медичними працівниками:  лікар – педіатр - 1, лікар - терапевт, молодший медичний персонал – 2 , організовано цілодобове чергування медичними працівниками .

                 Роботу з  дітьми проводять кваліфіковані педагоги та вихователі. Такі працівники , як  замісник директора по виховній роботі, методист, психолог, педагог-організатор, інструктор з плавання , керівники гуртків  природо-краєзнавчого та  іноземних мов мають вищу освіту та педагогічний стаж більше 20 років. На кожні 15 дітей  працює 2 педпрацівники.

         Наявність спортивних та  ігрових майданчиків : футбольне поле -1шт. розміром – 80*40 м.; баскетбольна   площадка 1шт. розміром – 18 х 9 м., волейбольна  площадка - 1шт. розміром 18х 9 м., тренажерний зал. Для роботи спортивних секцій та гуртків є необхідне обладнання та матеріали, а саме : тенісний стіл - 4 шт. , 2сітки , тенісні м'ячі, канати 2шт, м'ячі футбольні, волейбольні, сітки волейбольна, 10 комплектів шашки -  шахмати , гімнастичне приладдя. Організовані заняття з лікувальної фізкультури.

 Біля басейнів  облаштований  пляж  площею 400 кв. м.     Облаштування пляжу: фонтан для питної води, кабінки  для переодягання дітей - 3..

              Обслуговуючий  персонал проживає в окремих будиночках  площею 60 кв. м.

3.  Характеристика  культурного відпочинку.

В закладі є  власна  бібліотека розміром 18 кв. м„ читальний зал площею 22 кв. м.. В бібліотеці налічується  майже 2 тисяч примірників книг.

 Обладнано три кабінети для роботи гуртків : краєзнавчий, іноземних мов та танцювальний.

В закладі   є великий плазмовий телевізор, синтезатор, музичний центр  та інше.

Культурно  - масові заходи проводяться  переважно власними силами , а також запрошуються професійні колективи для організації дозвілля.  Регулярно приїжджає цирк, філармонія, ляльковий театр . Маючи свою кіноапаратуру  постійно демонструються фільми,проводяться конкурси відповідно до тематичних планів на кожну зміну, організовуються зустрічі з відомими людьми Вінниччини.  В таборі проводяться заходи з патріотичного виховання,   при  допомозі військової частини  організована гра «Зірниця». Кожну зміну проводиться тренінг з тематики здорового способу життя з залученням медичних працівників.

             За рахунок вартості путівки діти  здійснюють прогулянку на теплоході по річці Південний Буг та на музичний фонтан «Рошен» , відвідують аквапарк « Маяк»  та краєзнавчий  музей,    зоопарк та  здійснюють турпохід в ліс . В таборі організовані прогулянки дітей на конях  та на катамаранах з інструкторами,   В план культурно-масових робіт  введено краєзнавчі та культурологічні програми.

 Екскурсійне перевезення дітей забезпечується перевізником,  який має відповідний дозвіл.

 

 

Консоль налагодження Joomla!