Вінницька територіальна організація
Всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства "Колос"

Коллектив фізкультурно-спортивного товариства "Колос"

Керівництво

Районні організації

для перегляду натисніть на малюнок
для перегляду натисніть на малюнок
 
 

Спортивні школи

Навчальні заклади

для перегляду натисніть на малюнок
 для перегляду натисніть на малюнок
 
 

Табори відпочинку

 
 для перегляду натисніть на малюнок
 

Табори відпочинку

Дитячо-юнацька спортивно-оздоровча база «Колос»

адреса: 21000 м.Вінниця, вул.Нагірна,1

 

                    ВДЮСОБ « КОЛОС»

     210019  м. Вінниця ,  вул. Нагірна 1

р/р 26002000248782  в ПАТ « Укрсоцбанк»,

МФО  300023,     Код ЗКПО  20097065,  

e-mail:     kolos.vdusob@mail.ru

 

 

Директор: Боднар Віталій Семенович тел. 067-409-03-54

Бухгалтер: Моричереда Валентина Іванівна тел. 067-36-88-701

Телефон табору: (0432) 68-62-23 

Інформація

про матеріально-технічне забезпечення – відомості про приміщення і їх площі;  про стан матеріально-технічної бази (меблі, навчальне обладнання, соціальна інфраструктура)

 

1.  Розташування оздоровчого закладу та характеристика території :                                                            

Вінницька дитячо-юнацька спортивно-оздоровча база «Колос»  знаходиться за  адресою: 21019 м. Вінниця, вул. Нагірна, 1

             Дитячий заклад розташованний в лісовій зоні , в мальовничому куточку Старого міста, на березі Південного Бугу, серед  дубів, величних ялин та декоративних кущів  , в екологічно чистому місці. Заклад вабить своєю неповторністю, живописними краєвидами та особливою атмосферою. Зелені насадження ростуть по всій території табору.

 Дитяча оздоровча база розташована   на околиці міста, від лікарні  на відстані 1 км та залізниці – .5 км.

             Територія табору має загальну площу 8,03 га . Площа на одну дитину   0,029 га, що відповідає нормативу 0,02га. Огороджена. Висота огородження – 2,25 метра

             Під’їзний шлях – асфальтна дорога  до самої бази. Їхати автобусом  №1 від залізничного вокзалу, та автобусом № 21 від Західного автовокзалу до кінцевої зупинки                 « Педколедж», маршрутки  № 21А  від ринку « Урожай» та  № 1А від Площі Перемоги до зупинки « Педколедж».

               Дитячий оздоровчий табір літнього  функціонування,  стаціонарний  , який існує    з   1967 року.

            Розрахункова місткість дитячого оздоровчого табору  - 320 дітей  в зміну. Кількість змін- 4 .

Оздоровчий заклад цілодобово  забезпечений  холодною та гарячою водою .    Водопостачання  та  водовідведення  забезпечується  з міських мереж.

На території  уставлені питні  фонтанчики . В жарку погоду  дітям  постійно  видається  бутильована  негазована  вода.. Д ля купання дітей  є збірні басейни .

 На території є побутовий комплекс з двома душовими на 20 чоловік..  Гаряча  вода  подається  в  душову  від  електробойлерів.

Для  зберігання особистих  речей та коштів відпочиваючих дітей  обладнані камери зберігання речей.

В оздоровчому закладі організована  торгівля харчовими продуктами в кіоску по замовленню дітей під оглядом лікаря ( печиво, морозиво,  соки,вода та інші товари) згідно дозволеного переліку.

Оздоровчий заклад укомплектований професійними кадрами згідно типових штатних нормативів.

Охорона закладу цілодобово  забезпечується власними працівниками . Але в вечірній час   охорона  посилюється працівниками МВС м Вінниці.

 Заклад має міжміський телефонний зв'язок та Інтернет.

2.    Характеристика споруд та будівель.

 На території побудовані  9   цегляних спальних корпусів  вмістимістю 260 місць, площею 1160 кв. м.. та 6 дерев’яних фінських будинків на 60 місць.  В трьох корпусах  на  в блоках150 місць розміщені  санвузли.

         Площа  на одну дитину в спальних кімнатах не менше 4 кв. м.. Кількість місць в
спальних кімнатах : 5-8 місць  Кімнати забезпечені необхідними меблями : кроваті з матрацами, шафи , тумбочками, вішалки та ніші  для речей.

                Приміщення для роботи гуртків   має площу  80 кв. м.

                Кіноконцертний зал на  400 місць  має площу  980 кв. м.

                Число місць у двох обідніх залах харчоблоку – 400 місць. Площа на одне місце відповідає нормам. Обідні зали забезпечені меблями з врахуванням росту дітей у відповідності з діючими нормативами. Організоване 5 – ти разове різноманітне збалансоване харчування , з щоденною наявністю в раціоні м’яса, риби, молочні продукти свіжих овочів, фруктів та соки.

  На харчоблоці є склад для   зберігання  хлібобулочних виробів, склад для сипучих продуктів, склад для консервованих продуктів, комора для зберігання овочів.  Наявне холодильне обладнання: 5 холодильних шаф, 2 холодильні камери, 2 побутових холодильника.

                  Приміщення медичного призначення розміщеніна  площі 58 м. кв. , які готові до експлуатації , а саме: оглядовий кабінет  -12м2  , процедурна  - 9 м2 , фізіотерапевтичний кабінет  - 10 м2  , санвузол -  12,5 м. кВ ,  три  ізолятора  по 2 ліжка ,  кімната медичної сестри - 8м2  , кімната особистої гігієни – 11,5 м. кв. Медпункт повністю забезпечений медобладнанням  згідно необхідного переліку, а саме медінструментарій , кушетка, ноші, холодильник , кварцова лампа та інше.

                  Табір в комплектований медичними працівниками:  лікар – педіатр - 1, лікар - терапевт, молодший медичний персонал – 2 , організовано цілодобове чергування медичними працівниками .

                 Роботу з  дітьми проводять кваліфіковані педагоги та вихователі. Такі працівники , як  замісник директора по виховній роботі, методист, психолог, педагог-організатор, інструктор з плавання , керівники гуртків  природо-краєзнавчого та  іноземних мов мають вищу освіту та педагогічний стаж більше 20 років. На кожні 15 дітей  працює 2 педпрацівники.

         Наявність спортивних та  ігрових майданчиків : футбольне поле -1шт. розміром – 80*40 м.; баскетбольна   площадка 1шт. розміром – 18 х 9 м., волейбольна  площадка - 1шт. розміром 18х 9 м., тренажерний зал. Для роботи спортивних секцій та гуртків є необхідне обладнання та матеріали, а саме : тенісний стіл - 4 шт. , 2сітки , тенісні м'ячі, канати 2шт, м'ячі футбольні, волейбольні, сітки волейбольна, 10 комплектів шашки -  шахмати , гімнастичне приладдя. Організовані заняття з лікувальної фізкультури.

 Біля басейну  облаштований  пляж  площею 400 кв. м.     Облаштування пляжу: фонтан для питної води, кабінки  для переодягання дітей - 3..

           Обслуговуючий  персонал проживає в окремих будиночках  площею 60 кв. м. Табір має свій пляж на березі річки Південний Буг.

3.  Характеристика  культурного відпочинку.

В закладі є  власна  бібліотека розміром 18 кв. м„ читальний зал площею 22 кв. м.. В бібліотеці налічується  майже 2 тисяч примірників книг.

 Обладнано три кабінети для роботи гуртків : краєзнавчий, іноземних мов та танцювальний.

В закладі   є великий плазмовий телевізор, синтезатор, музичний центр  та інше.

Культурно  - масові заходи проводяться  переважно власними силами , а також запрошуються професійні колективи для організації дозвілля.  Регулярно приїжджає цирк, філармонія, ляльковий театр . Маючи свою кіноапаратуру  постійно демонструються фільми,проводяться конкурси відповідно до тематичних планів на кожну зміну, організовуються зустрічі з відомими людьми Вінниччини.  В таборі проводяться заходи з патріотичного виховання,   при  допомозі військової частини  організована гра «Сокіл Джура». Кожну зміну проводиться тренінг з тематики здорового способу життя з залученням медичних працівників.

             За рахунок вартості путівки діти  здійснюють турпохід до камня Коцюбинського прогулянку на музичний фонтан «Рошен», здійснюють турпохід в ліс. В таборі на катамаранах з інструкторами,   В план культурно-масових робіт  введено краєзнавчі та культурологічні програми.

 Екскурсійне перевезення дітей забезпечується перевізником,  який має відповідний дозвіл.

Консоль налагодження Joomla!