Відбувся Фінал Чемпіонату Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» з волейболу серед чоловічих команд! 🏐
Змагання пройшли на базі Вінницького фахового коледжу Національного університету харчових технологій та стали справжнім святом спорту, командного духу та волі до перемоги.
У фінальній частині чемпіонату взяли участь найсильніші команди територіальних громад області, які продемонстрували високий рівень майстерності, згуртованість та жагу до перемоги.
🥇 1 місце — Жмеринська ТГ (тренер Ігор Карпенко)
🥈 2 місце — Козятинська ТГ (тренер Олександр Грінченко)
🥉 3 місце — Ладижинська ТГ (тренер Олександр Бурлака)
🏅 4 місце — Томашпільська ТГ (тренер Василь Поштар)
Під час церемонії нагородження голова Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» Сергій Татусяк подякував усім учасникам за яскраві спортивні баталії, чесну боротьбу та відданість спорту:
«Сьогодні ми побачили не просто змагання, а справжнє спортивне братерство. Так, на майданчику була конкуренція, але водночас панували взаємоповага, підтримка та командний дух. Волейбол — одним із наймасовіших та найзахопливіших видів спорту, який об’єднує людей різного віку та професій. Тож нехай Вінниччина й надалі розвиває цей вид спорту і демонструє гідні результати».
Особливо приємною подією стало привітання з Днем народження Володимира Керницького — директора Вінницького фахового коледжу НУХТ та президента Волейбольної ліги Поділля. Від імені спортивного товариства «Колос» йому було вручено пам’ятний Кубок із найкращими побажаннями. Присутні висловили щиру вдячність Володимиру Керницькому за високий рівень організації заходу, багаторічну підтримку розвитку волейболу та створення належних умов для проведення спортивних змагань.
Кращими гравцями чемпіонату стали:
🔹 Томашпільська ТГ — Сергій Антонов
🔹 Жмеринська ТГ — Віктор Гриценко
🔹 Козятинська ТГ — Данило Шевчук
🔹 Ладижинська ТГ — Богдан Помогайбо
Раді були вітати на заході наших надійних партнерів:
🤝 Лесю Літвак — регіональну менеджерку із соціальних проєктів БФ «МХП-Громаді»;
🤝 Сергія Кудлаєнка — представника ГО «Ми Вінничани», почесного президента Вінницької обласної федерації змішаних єдиноборств ММА, народного депутата України VIII скликання.
У своїх виступах вони подякували спортсменам, тренерам та організаторам за популяризацію здорового способу життя, розвиток спорту в громадах та побажали учасникам нових перемог, спортивних звершень і впевненого руху вперед.
Усі учасники отримали брендовану продукцію спортивного товариства «Колос» та Благодійного фонду «МХП-Громаді» — футболки, кепки та пледи. Переможців і призерів нагороджено кубками, медалями та відзнаками чемпіонату.
Щиро дякуємо нашим партнерам — Мурованокуриловецькому заводу мінеральних вод «Регіна» за забезпечення учасників якісною питною водою, а також MEDIA CENTER UA та I-VIN.info за інформаційну підтримку та висвітлення події.
Разом розвиваємо спорт, підтримуємо громади та виховуємо нові покоління переможців! 💙
Відбувся Фінал Чемпіонату Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» з волейболу серед чоловічих команд!
RELATED ARTICLES
