Вінницька територіальна організація
Всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства "Колос"

Вінницький «Колос» перший у рейтингу області за 2019 рік

На Вінниччині розвивається 95 видів спорту

 Вінницька територіальна організація ВФСТ «Колос» посіла перше місце серед обласних організацій фізкультурно-спортивних товариств та відомств з олімпійських та неолімпійських видів спорту за 2019 рік. Організації, які увійшли в трійку лідерів, нагородили грамотами та кубками.

ВТО ВФСТ «Колос», на чолі з Сергієм Татусяком, впродовж 2019 року здобула 58413,25 очків з олімпійських видів спорту та 38847,5 очків з неолімпійських.

На Вінниччині розвивається 95 видів спорту. А саме: 28 літніх олімпійських, 2 зимових олімпійських, 46 неолімпійських та 19 видів спорту серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями.

В першу чергу, це заслуга усього нашого колективу. Адже завдячуючи наполегливій праці кожного із нас, наразі маємо такий результат. Крім того, при всій складності економічної і політичної ситуації, керівництво ОДА та обласного спортуправління сприяє забезпеченню фінансування фізичної культури та спорту на належному рівні. Все це стало можливим завдяки нашим об’єднаним зусилля, які спрямували на забезпечення належного рівня спортивної роботи на Вінниччині. І час підтвердив правильність такого підходу, розповідає Сергій Татусяк.

Наразі керівництво області визначило головні напрямки роботи галузі фізичної культури та спорту у 2020 році. Зокрема, створення необхідних умов провідним спортсменам Вінниччини задля досягнення високих результатів на змаганнях міжнародного та всеукраїнського рівнів. Планується покращення оснащення дитячо-юнацьких спортивних шкіл області шляхом поступової модернізації матеріально-технічної бази та облаштування необхідним обладнанням. А також проведення реконструкції та капітального ремонту основних спортивних баз олімпійської підготовки обласного значення. Чимала увага буде приділена й спортсменам з обмеженими фізичними можливостями.

Для інформації, у 2019 році, у порівнянні з 2018 роком, на Вінниччині неолімпійськими видами спорту почали займатись на 1 тисячу 106 спортсменів більше. А от бажаючих займатись олімпійськими видами спорту збільшилось на 28 осіб.

 

Фото: взято з особистого архіву

Консоль налагодження Joomla!