Вінницька територіальна організація
Всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства "Колос"

Вінницька обласна ДЮСШ «Колос» в трійці кращих спортивних шкіл області

У школі за 2019 рік підготовлено одного майстра спорту України та 23 кандидатів у майстри спорту

За рейтингом спортивних шкіл вищої категорії та І категорії з олімпійських видів спорту ВО ДЮСШ «Колос» посіла третє місце. Впродовж 2019 року заклад здобув 10131,5 очків.

У Вінницькій обласній дитячо-юнацькій спортивній школі «Колос» культивується п’ять олімпійських та два неолімпійські види спорту. Серед олімпійських: важка атлетика, велоспорт, дзюдо, боротьба греко-римська, тхеквондо ВТФ. А серед неолімпійських: боротьба самбо та пауерліфтинг. У спортивній школі працює 19 тренерів-викладачів, які впродовж 2019 року підготували  одного майстра спорту України та 23 кандидатів у майстри спорту України.

Передусім, це заслуга тренерів, вихованців школи та їх батьків. Адже завдячуючи їхній наполегливій праці та розумінню, наразі маємо такий результат. Хочу відзначити відділення велоспорту, тхеквондо ВТФ, греко-римської боротьби, важкої атлетики та пауерліфтингу, які принесли найбільше очок в скарбничку школи. І звичайно ж, щиро вдячні злагодженій роботі усього нашого колективу, як викладацького, так і адміністративного складу,розповідає директор ВО ДЮСШ «Колос» Вадим Мохник.

Нині у школі «Колос» зібрався колектив однодумців-фахівців, які пов’язали своє життя зі спортом та роботою в цій галузі. У закладі займається 267 учнів.

Серед наших тренерів-викладачів є Заслужений тренер України, пять тренерів вищої категорії, чотири тренера першої та вісім тренерів другої категорій. Школа має високий потенціал як спортивній роботі, так і в організаційній, зазначила заступниця директора з навчально-тренувальної роботи ВО ДЮСШ «Колос» Світлана Коновалова.

Фото: взято із архіву ВО ДЮСШ «Колос»

Консоль налагодження Joomla!