Вінницька територіальна організація
Всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства "Колос"

«Прикро, що деяка молодь обирає алкоголь та бари, замість спортзалу і тренувань» — ветеран спорту з Вінниччини

Чоловік вважає, що потрібно «кувати» юних спортсменів та допомагати їм ставати найкращими

 

 

Ветеран спорту з Вінниччини Петро Павлишин був лідером з дитинства. Адже ще в юності він будував «спортивні арени» та разом із друзями влаштовував тренування. Відтак і зявилась любов до спорту, яка відіграє одну із провідних ролей у його житті.

Петро Леонтійович – людина багатогранна, ветеран спорту, раніше працював інструктором з вільної та класичної боротьби. Свого часу очолював село Шляхова Бершадського району, що на Вінниччині, де активно розвивав та пропагував спорт. Чоловік зробив чималий внесок у розвиток села – відкрив спортивний комплекс, куди і досі активно зазирає тамтешня молодь, а згодом – церкву та лікарню. Крім того, у 1980-му році отримав найвищу нагороду Радянської України – Грамоту Президії УРСР, яку вручали разом із відзначенням найкращих олімпійців республіки.

Колись, переглянувши фільм «Борець і клоун», разом із друзями вирішили прибрати тирсу з колгоспу. Потім викопали невелику яму, висипали її туди, обклали снопами, натягнули рядно (ред. - покривало), облаштували своєрідну «арену» та займались боротьбою. Тоді мені було 11 років. А через п’ять років я вже став чемпіоном області, – згадує Петро Павлишин.

Захопленням чоловіка став спорт, зокрема боротьба, в якій він досягнув неабияких успіхів та став кандидатом у майстри спорту. Крім того, наразі він майстерний масажист та володіє секретами мануальної терапії.

Впродовж своєї спортивної карєри Петро Леонтійович виховав чимало фахівців у різних спортивних галузях. Мав понад сотню учнів, більше 30-ти із яких згодом стали тренерами. Чоловік вважає, що наразі потрібно «кувати» юних спортсменів та допомагати їм ставати найкращими. Адже наразі тих, хто дійсно хоче займатись спортом – мало. Мовляв, прикро, що деяка молодь обирає алкогольні напої та бари, замість спортзалу і тренувань.

Фото: bershad.ua