Вінницька територіальна організація
Всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства "Колос"

Команда з Могилів-Подільського району стала чемпіоном ВТО ВФСТ «Колос» у змаганнях з футзалу серед дівчат

Переможниці представлять Вінниччину на Всеукраїнських змаганнях з футзалу серед дівчат

Вчора у Вінниці відбулись змагання з футзалу серед дівчат. Першість виборювали сім команд із різних районів Вінниччини. Учасницями стали спортсменки 2007-2008-х років народження.

Перемогу здобули юні красуні із команди «Колоса» Могилів-Подільського району – «Сугатинка». Відтак, переможниці поїдуть на Всеукраїнські змагання із футзалу серед дівчат у місто Гребінка, що на Полтавщині.

 

Перед початком змагань виступив голова Вінницької територіальної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Сергій Татусяк. Він привітав юних учасниць та подякував тренерам за те, що активно розвивають жіночий футбол.

— Для нас дуже важливо, щоб ви усвідомлено займались спортом та фізичною культурою. І, звичайно ж, пропагували здоровий спосіб життя. Наразі реалізовуємо проєкт «Програма фізичного оздоровлення в громадах: досвід країн Вишеградської четвірки», тому хотілось би, щоб усі активно до нього долучались, особливо тренери. Адже нам важливий досвід кожного тренера та громади, — говорить Сергій Пилипович.

Загалом, у змаганнях прийняли участь дві команди з Могилів-Подільського району, одна з Тростянецького, Козятинського, Тиврівського, Муровано-Куриловецького та Літинського районів.

 

Срібло здобула команда «Колос» з Літинського району, а бронзу вибороли учасниці з Тиврівського району.

 

Змагання проходили на спортивних майданчиках СК «Колос», що у місті Вінниця.

Фото: Олена Гнатишина