Вінницька територіальна організація
Всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства "Колос"

На базі Стрижавського ДНЗ «Казка» відбувся Чемпіонат ВТО ВФСТ "Колос» з аматорської волейбольної Вищої ліги серед чоловічих команд

На изображении может находиться: 6 человек, в том числе Роман Юсумбелі, люди стоят и баскетбольная площадка

25 січня на базі Стрижавського ДНЗ «Казка» відбувся Чемпіонат Вінницької територіальної організації ВФСТ»Колос» з аматорської волейбольної Вищої ліги серед чоловічих команд.


Змагання з волейболу проводяться з метою популяризації волейболу серед широких верств сільського населення області, залучення його до систематичних занять фізичною культурою і спортом, подальшого підвищення рівня майстерності волейболістів.
Участь в змаганнях приймали команди групи «А»: Вінницький район, ВК «Браїлів» Жмеринський район, та Тульчинський район.
За результатами ігор першого туру команда Вінницького району зайняла перше місце, друге місце Жмеринський район ВК»Браїлів» , команда з Тульчина третє місце.
Організаційний комітет змагань прийняв рішення нагородити кращих гравців команд, ними стали: Рак Ігор гравець команди Жмеринського району; Козак Вадим гравець команди Вінницького району; Бордук Константин гравець команди Тульчинського району.
Були присутні почесні гості, які з привітальним словом звернулися до учасників волейбольних змагань та побажали всім цікавої та захоплюючої гри, а це:
Голова Вінницької районної ради - Сітарський Сергій Миколайович;
Голова Вінницької районної організації ВФСТ»Колос» -Юсумбелі Роман Андрійович;
Голова асоціації волейболу Вінницької області-Марчук Василь Михайлович ;
Голова Тульчинської районної організації ВФСТ»Колос» - Лазарук Микола Якович;
Головний суддя змагань- Поліщук Володимир Миколайович.
Для привітання волейболістів були запрошені: учасниця Стрижавського будинку культури Московкіна Олеся та Кандидати в майстри спорту по спортивній акробатиці Багинт Катерина та Дука Софія.

На изображении может находиться: 2 человека, люди занимаются спортом, баскетбольная площадка и в помещении