Вінницька територіальна організація
Всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства "Колос"

ВОЛЕЙБОЛ 2019 -2020 р.

Нет описания фото.

ВОЛЕЙБОЛ 2019 -2020 р.
Перший етап Чемпіонату ВТО ВФСТ «Колос» з волейболу серед чоловічих аматорських команд сезону 2019 – 2020 років проведено.

 

З 16 листопада до 15 грудня 2019 року пройшли ігри першого відбірного етапу четвертого Чемпіонату Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» з волейболу серед чоловічих аматорських команд.
У змаганнях приймали участь 12 команд, які за територіальним принципом були розділені на чотири групи. Після трьох турів, які пройшли у цікавій та напруженій боротьбі визначились перших чотири команди, що посіли перші місця і виходять у вищу лігу чемпіонату, а саме:
ВК «Браїлів»,
ВК «Теплик»,
«Колос» Крижопільський район та ВК «Сосонка».
До вищої ліги приєднаються також дві кращі команди із чотирьох, що посіли другі місця у своїх групах . Для цього відбудеться між ними додатково турнір в м. Тульчин, що визначить саме ці дві команди.
Ось ця четвірка: ВК «Томашпіль» ОТГ, «Колос» Тульчинський район,«Колос» Липовецький район, ВК «Тростянець» ОТГ.
Першу лігу складають команди що посіли треті місця у групах : «Колос» Погребище, ВК «Дністер» Ямпільський район, ВК Іллінці» ОТГ, ВК «Гнівань» ОТГ, а також дві команди , що не пройдуть до вищої ліги із других місць. Змагання другого етапу будуть проводитись з кінця січня місяця 2020 року після проведення жеребкування та складення графіку ігор.
Наводимо підсумкові таблиці першого етапу групах змагань: