Вінницька територіальна організація
Всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства "Колос"

ХІ Звітно-виборча конференція Вінницька територіальна організація ВФСТ " Колос"

На изображении может находиться: 5 человек, люди сидят и стол

27 грудня відбулась ХІ Звітно-виборча конференція Вінницька територіальна організація ВФСТ " Колос", в якій взяли участь голова Всеукраїнського товариства «Колос» Олександр Мендусь, голова ВТО ВФСТ «Колос» Сергій Татусяк,

голова Асоціації ОТГ Вінниччини Мазур Віталій, міський голова Гніванської ОТГ Володимир Кулєшов, делегати від районних осередків товариства, представники територіальних громад. На заході підведені підсумки діяльності за звітний період 2015-2019 років і визначені конкретні пріоритети діяльності на 2020-й та наступні роки.

Одноголосно прийнято рішення про обрання головою на наступний термін Сергія Татусяка, який беззмінно очолює вінницький "Колос" з 1985 року. Його заступниками переобрані Вадим Мохник, Світлана Коновалова, Микола Радіонов, які працювали на цій посаді до нинішньої звітно-виборчої конференції. Вітаємо з обранням і бажаємо наснаги у роботі та реалізації усіх поставлених цілей!

Обрано склад Президії, Ревізійної та Мандатної комісії, визначені делегати на ХІІ З’їзд ГО «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос».

На изображении может находиться: 8 человек, люди улыбаются, люди стоят и на улице

На изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, люди сидят и костюм

На изображении может находиться: 8 человек, люди сидят

На изображении может находиться: 1 человек, в помещении

На изображении может находиться: 7 человек, люди сидят и костюм

На изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, люди стоят и костюм