Вінницька територіальна організація
Всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства "Колос"

ІІ звітно-виборна конференція Оратівської районної організації ВФСТ «Колос».

23 грудня 2019 року в смт. Оратів відбулась ІІ звітно-виборна конференція Оратівської районної організації ВФСТ «Колос».
На засіданні були присутні 22 делегати,
Були запрошені та взяли участь уроботі Конференції Волощук Л.С.,заступник голови Оратівської РДА, Антонець Т.П., спеціаліст відділу освіти Оратівської ОТГ, Дубінецька М.В., методист відділу освіти РДА, Мохник В.А., заступник голови ВТО ВФСТ "Колос", Віскер О.В., фахівець ВТО ВФСТ "Колос".


Заслухали та обговорили звітну доповідь голови районної оорганізації ВФСТ "Колос" Прилуцького І.І. "Про роботу Оратівської РО ВФСТ "Колос" за період з 2014 року по грудень 2019 року.
В районі проведено роботу по організації спортивно- масової роботи серед широких верств населення, підвищено соціальну значимість фізичної культури та спорту у формуванні здорового способу життя населення Оратівського району.
На сьогодні в районі створено та функціонує одне футбольне поле з глядацькими місцями на 3000 тис. місць, 11 футбольних полів, 17 спортивних залів, 8 приміщень для фізкультурно-оздоровчих занять, 2 майданчики з тренажерним обладнанням, у 2017 році збудовано футбольний майданчик зі штучним покриттям, проведено ремонт стадіону в смт. Оратів.
У ході Конференції обрано ревізійну комісію, Президію, до складу якої увійшли Прилуцький І.І.,Пасєка В.П., Цимбалюк С.М.,Солоненко І.Д., Кокотюк Р.Л.
Головою на наступний 5-ти річний термін одноголосно обрали Прилуцького Івана Івановича.
До учасників заходу звернувся заступник голови ВТО ВФСТ «Колос» Мохник Вадим Андрійович, який презентував присутнім проект «Програма фізичного оздоровлення населення в громадах: досвід країн Вишеградської четвірки для України», який буде фінансуватись Міжнародним Вишеградським Фондом та реалізовуватись Вінницькою територіальною організацією з жовтня 2019 року по серпень 2020 року.