Вінницька територіальна організація
Всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства "Колос"

В Северенівській ОТГ відбулось урочисте відкриття сучасного спортивного майданчика

На изображении может находиться: 4 человека, люди стоят и на улице

21 грудня 2019 року в Северенівській ОТГ відбулось урочисте відкриття сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям, будівництво якого здійснено за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів, а також коштів спонсорів.


На заході присутніми були керівництво району, депутати ОДА, О.М.Олійник - заступник начальника управління фізичної культури і спорту Вінницької ОДА, М.В. Радіонов - заступник голови ВТО ВФСТ "КОЛОС ", В.М. Марчук - голова Жмеринської РО ВФСТ "КОЛОС", жителі села та спортивна громадськість.
В 2012 році село Северинівка було визнанно найкращим в Україні в комплексному заліку спортивних змагань ГО ВФСТ "КОЛОС", а цього року - село стало переможцем в змаганнях Вінницької територіальної організації ВФСТ "КОЛОС ".
Микола Васильович Радіонов за активне сприяння та фінансову підтримку заходів з реалізації державної політики в галузі фізичної культури і спорту, сприяння в оздоровленні населення громади, свідому позицію та особистий приклад в пропаганді здорового способу життя та активного дозвілля мешканців вручив подяки ВТО ВФСТ "КОЛОС" прихильникам спорту, подарував спортивні м'ячі та презентував проект "Програма фізичного оздоровлення населення в громадах: досвід країн Вишеградської четвірки.
Після урочистостей на новому спортивному майданчику відбувся футбольний матч між господарями та гостями свята.

На изображении может находиться: один или несколько человек и на улице

На изображении может находиться: 7 человек, люди стоят

На изображении может находиться: 4 человека, люди стоят, обувь и на улице

На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и на улице

На изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, люди стоят и на улице