Вінницька територіальна організація
Всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства "Колос"

Відбулась звітно-виборна конференція Бершадської районної організації ВФСТ «Колос»

17 грудня в м. Бершадь відбулась VІІІ звітно-виборна конференція Бершадської районної організації ВФСТ «Колос».
На засіданні були присутні 25 делегатів, серед них заступник голови районної ради Пересунько Сергій Васильович, заступник голови Вінницької територіальної організації ВФСТ "Колос" Мохник Вадим Андрійович, окремі сільські голови, спортивні активісти, делегати від колективів та громад.


У ході роботи конференції присутні заслухали звіт голови районної організації за трирічний термін, визначили завдання спрямовані на розвиток ефективних форм фізкультурно –масової роботи районної організації ВФСТ «Колос» на наступні роки.
Відбулись вибори голови, заступника голови, президії, ревізійної комісії Бершадської районної організації ВФСТ "Колос" та делегата на ХI конференцію ВТО ВФСТ "Колос".
До учасників заходу звернувся заступник голови ВТО ВФСТ «Колос» Мохник Вадим Андрійович, який презентував присутнім проект «Програма фізичного оздоровлення населення в громадах: досвід країн Вишеградської четвірки для України», який буде фінансуватись Міжнародним Вишеградським Фондом та реалізовуватись Вінницькою територіальною організацією з жовтня 2019 року по серпень 2020 року.
Головою районної організації на наступний термін переобрано Толстова Олега Олександровича.
На завершення проведення зборів заступник голови районної ради Сергій Пересунько висловив чимало позитивних побажань щодо майбутньої діяльності організації, всебічному сприянню підвищенню рівня фізичного здоров’я та проведенню фізкультурно-оздоровчої і спортивно-масової роботи серед широких верств населення Бершадського району і, перш за все, сільського.