Вінницька територіальна організація
Всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства "Колос"

Розширена Президія ГО ВФСТ «Колос» спільно з Всеукраїнською Асоціацією об’єднаних територіальних громад

На изображении может находиться: 3 человека, в помещении

З 12 по 15 грудня 2019 року в м. Берегово Закарпатської області делегація у складі 50 чоловік, серед яких голови об’єднаних територіальних громад, голови районних організацій ВФСТ «Колос», взяла участь у розширеній Президії ГО ВФСТ «Колос» спільно з Всеукраїнською Асоціацією об’єднаних територіальних громад.

 

Президія проходила у формі семінару-наради на тему розвитку фізичної культури та спорту в громадах. В ході засідання були обговоренні актуальні питання щодо форм організації фізкультурно- оздоровчої та спортивно- масової роботи з населенням в умовах об’єднання громад та реформування галузі фізичної культури та спорту, які ляжуть в основу звернення до Президента.
До уваги учасників заходу були презентовані кращі практики та презентації проектів. Андрій Кавунець представив учасникам проект «Програма фізичного оздоровлення населення громад: досвід країн Вишеградської четвірки для України, що фінансується Міжнародним Вишеградським Фондом спільно з Вінницькою територіальною організацією ВФСТ «Колос».
Головною метою проекту є опрацювання методології розробки та реалізації Програм розвитку масового спорту, фізичного оздоровлення та пропаганда здорового способу життя в громадах шляхом вивчення і поширення досвіду та кращих практик країн Вишеградської четвірки, а також опрацювання Програм в громадах-учасницях проекту.
Окрім змістовної частини, ГО ВФСТ «Колос» забезпечила спортивну та оздоровчу програму для учасників заходу. Так, були проведені змагання з шести видів спорту. Підсумком боротьби за золоті медалі стали наступні результати: