Вінницька територіальна організація
Всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства "Колос"

V звітно-виборна конференція Липовецької районної організації ВФСТ «Колос»

На изображении может находиться: 16 человек, люди улыбаются, люди стоят

11 грудня 2019 року в м. Липовець відбулась V звітно-виборна конференція Липовецької районної організації ВФСТ «Колос».

На засіданні були присутні 27 делегатів, серед яких
Танасюк Руслан Анатолійович, заступник голови районної ради;


Фурманюк Олег Михайлович, заступник голови РДА, Ревацький Ігор Васильович - головний спеціаліст з питань фізичної культури і спорту, Віскер Олександр Володимирович, головний фахівець ВТО ВФСТ "Колос".
У ході роботи конференції заслухали звіт голови районної організації за 5 -ти річний термін, визначили завдання спрямовані на розвиток ефективних форм фізкультурно -масової роботи районної організації ВФСТ «Колос» на наступні роки.
Відбулись вибори голови, заступника голови, президії, ревізійної комісії Липовецької районної організації ВФСТ"Колос" та делегата на ХI конференцію ВТО ВФСТ "Колос".
До учасників заходу звернувся Віскер Олександр Володимирович, головний фахівець ВТО ВФСТ «Колос», який презентував присутнім проект «Програма фізичного оздоровлення населення в громадах: досвід країн Вишеградської четвірки для України», який буде фінансуватись Міжнародним Вишеградським Фондом та реалізовуватись Вінницькою територіальною організацією з жовтня 2019 року по серпень 2020 року.
Головою районної організації на наступний термін переобрано Любченка Миколу Івановича.
Перед початком конференції голова районної ради Науменко Юрій Михайлович по підсумках 12 -их районних сільських спортивних ігор в загальнокомандному заліку нагородив Кубками переможців -Зозівську,Козинецьку територіальні громади та Росошанську ОТГ .