Вінницька територіальна організація
Всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства "Колос"

10 грудня відбулась звітно-виборна конференція Погребищенської районної організації ФСТ "Колос"

На изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещении

10 грудня відбулась звітно-виборна конференція Погребищенської районної організації ФСТ "Колос", на якій були присутні заступник голови Районної ради Ігор Гордійчук, заступник голови Вінницької територіальної організації ВФСТ "Колос" Світлана Коновалова, представники місцевого самоврядування, спортивні активісти, делегати від колективів та громад.


В ході конференції зроблено оцінку роботи районного "Колоса" за звітний період, обговорено проблеми та намічено план заходів на наступні роки.
Виступаючи підкреслили важливість масового спорту та оздоровлення, як стратегічну, яка буде сприяти сталому розвитку громади. Левківський сільський голова Гунько І. В. звернувся з ініціативою використання набережної річки Рось для облаштування майданчиків пляжного волейболу та футболу, зеленого туризму.
Делегат с. Степанки Анатолій Гемега запропонував провести громадські слухання та звернутись до депутатів та керівництва району про будівництво нового сучасного спортивного комплексу.
Головою районної організації одноголосно обрано Олега Затоковенка.
Ігор Гордійчук висловився за підтримку "Колосу" і фінансову і практичну від органів місцевого самоврядування. Запевнив, що Погребищенська громада обов'язково прийме участь в конкурсі щодо "Програми фізичного оздоровлення населення в громадах" , що презентувала представниця обласного "Колосу".