Вінницька територіальна організація
Всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства "Колос"

Увага! Відбір експерта проекту

 
 
Запрошуємо Вас взяти участь в конкурсному відборі експерта проекту «Програма фізичного оздоровлення населення в громадах: досвід країн Вишеградської четвірки» реалізовуватиметься протягом 2019-2020 років за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду в рамках програми Вишеградських грантів.

Головною метою проекту є опрацювання методології розробки та реалізації Програм розвитку масового спорту, фізичного оздоровлення та пропаганди здорового способу життя в громадах шляхом вивчення і поширення досвіду та кращих практик країн Вишеградської четвірки, а також опрацювання проектів Програм в громадах-учасницях проекту.

 

Завдання для експерта:

1.  Розробка матеріалів обсягом до 12 стандартних сторінок формату А4 для включення до методичного посібника з розробки Програм розвитку фізичної культури і спорту в громадах (з аналізом існуючої ситуації в Україні щодо реалізації відповідної діяльності, її нормативного забезпечення та прикладами кращих практик);

2. Підготовка навчального матеріалу обсягом не менше 10 стандартних сторінок А4 на вказану тему для використання під час тренінгу;

3.   Підготовка мультимедійної презентації для використання під час тренінгу;

4.   Проведення тренінгу тривалістю 4 академічних години з використанням підготовлених матеріалів.

Більш детальна інформація про проект, а також анкета для заповнення містяться в додатку.

Термін подачі заявки - до 17-00 13 грудня 2019 року. Про результати відбору Ви будете повідомлені електронною поштою. Прохання надати відповіді на всі питання, зазначені в анкеті (не змінюючі структуру анкети і не видаляючи окремі питання) і надіслати до 17:00 13 грудня 2019 року на електронну адресу kavunets@gmail.com з поміткою в темі листа «Відбір експерта проекту».

За довідками звертайтесь до координатора проекту

Кавунець Андрій (+38-098-485-24-23, kavunets@gmail.com )    

 

Срок вашего доменна www.vinkolos.vn.ua заканчивается 10.06.2018, после этого числа ваш сайт будет не доступен