Вінницька територіальна організація
Всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства "Колос"

Відбулися обласні зональні спортивні змагання з волейболу серед чоловічих аматорських команд.

На изображении может находиться: 6 человек, люди стоят, баскетбольная площадка, обувь и в помещении

23 листопада в спортивній залі Сосонської СЗШ І-ІІІ ст. вілбулися обласні зональні спортивні змагання з волейболу серед чоловічих аматорських команд. На змагання було запрошено команди: Вінницького району, Липовецького району та Погребищенського району.


Розпочали свято хвилиною мовчання до Дня пам’яті жертв Голодомору. Далі учасників змагань привітали Голова районної державної адміністрації Демченко Михайло Іванович, Голова районної організації ВФСТ»Колос»АПК України Юсумбелі Роман Андрійович та Директор школи СЗШ І-ІІІ ст. Кугай Людмила Іванівна.
Змагання проходили по круговій системі. Гру обслуговували судді Дмітрієв Віталій Іванович та Собченко Володимир Пилипович.
В першій грі зустрілися команди Вінницького р-ну та Липовецького р-ну, з рахунком 2:1 де здобула перемогу команда Вінницького району, далі змагалися команди з Липовецького району та Погребищенського району з рахунком 2:1 виборола команда Липовецького району, на заключення грали Вінницький район з Погребищенським районом з рахунком 3:0 здобула перемогу команда Вінницького району.
В результаті напруженої злагодженої гри волейболісти з Вінницького району взяли перше місце. Друге місце за команда Липовецького району, третіми стали Погребищенські волейболісти.
Висловлюємо подяку Генеральному директору АГРАНА Фрут Лука Чепернатому Євгену Володимировичу, Начальнику відділу освіти Томасяк Світлані Михайлівні та Директору СЗШ І-ІІІ ст Кугай Людмилі Іванівні
Наступний турнір відбудеться в м. Липовець зо листопада 2019 року

На изображении может находиться: один или несколько человек и баскетбольная площадка

 

Срок вашего доменна www.vinkolos.vn.ua заканчивается 10.06.2018, после этого числа ваш сайт будет не доступен