Вінницька територіальна організація
Всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства "Колос"

Спорту має бути більше, ніж аптек і гаджетів, - голова ОТГ Ванзуряк Джерело: https://acc.cv.ua/news/chernivtsi/sportu-mae-buti-bilshe-nizh-aptek-i-gadzhetiv---golova-otg-vanzuryak-51931?fbclid=IwAR0h8mc-MensDKX8Gy9tnQUGCWJhLsuJ6ZERm366GAZW1N_dG0dRfh1r8Yw.

Спорту має бути більше, ніж аптек і гаджетів, - голова ОТГ Ванзуряк

У Чернівцях вперше у державі провели семінар-нараду щодо розвитку фізичної культури в ОТГ. Зі зміною адміністративно-територіального устрою країни багато функцій перейде від райдержадміністрацій до об'єднаних територіальних громад.

 

Спорту має бути більше, ніж аптек і гаджетів, - голова ОТГ Ванзуряк"Ми маємо зберегти кращі традиції і всі напрацювання, які спортивне товариство "Колос" запровадило на селі. Адже більше ніхто не розвиває фізкультуру у сільській місцевості, - зазначив голова Всеукраїнського спортовариства Колос Олександр Мендусь. - На жаль, спорт не став пріоритетним вектором у державі, та це не означає, що нам непотрібна освіта і просвіта про здорове життя". Такі наради планують проводити в інших регіонах, щоб кожна ОТГ розуміла як в умовах реформи далі рухатись. "У вас у всіх хороші наміри, ми зі свого боку завжди підтримуємо спорт на селі. Але щоб це було результативності - слід підняти зарплати тренерам. І такі зміни уже закладені у новому бюджеті, - сказав керівник обласного управління спорту Богдан Вітовський.

Спорту має бути більше, ніж аптек і гаджетів, - голова ОТГ Ванзуряк

На зустрічі були присутні керівники ОТГ та представники місцевих товариств "Колос".

 

"Є досвід, коли після децентралізації, європейські країни втрачали кращі доробки спортивної сфери, - каже голова Глибоцької ОТГ Григорій Ванзуряк. - Така нарада має дати результат: аби не аптеки і гаджети були в моді, а спортмайданчики та гуртки".

Спорту має бути більше, ніж аптек і гаджетів, - голова ОТГ Ванзуряк

Висновки та резолюції планують передати у владні кабінети, аби їх взяли до уваги під час прийняття рішень.

 

Срок вашего доменна www.vinkolos.vn.ua заканчивается 10.06.2018, после этого числа ваш сайт будет не доступен