Вінницька територіальна організація
Всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства "Колос"

Чоловіча волейбольна команда Браїлова стала чемпіоном України

На изображении может находиться: 1 человек, в помещенииНа изображении может находиться: 2 человека, баскетбольная площадка

На изображении может находиться: 9 человек, в том числе Олег Олійниченко, люди улыбаются, люди занимаются спортом и баскетбольная площадка

У Житомирі з 14 по 17 листопада у спортзалі Житомирського національного агроекологічного університету змагалися учасники Всеукраїнських фінальних змагань з волейболу громадської організації ВФСТ «Колос». Сюди приїхали близько 200 спортсменів з усієї України. Вінниччину представляла чоловіча команда зі Жмеринщини з смт.Браїлів.

 

За результатами жеребкування між 10 командами визначено 2 підгрупи.

 
 
 
 
 
 
 
Фото ВФ

У першу підгрупу увійшли команди: Житомирський національний аграрний економічний університет, Вінницька область (Браїлів), Одеська область (Арцизськ), Полтавська область, Київська область. До другої підгрупи увійшли команди: Ємільчине Рембудсервіс (м.Житомир), Вінницька область (Десна с.Сосонка), Одеська область (Любашівка), Донецька область, Дніпропетровська область.

Впродовж турніру, що тривав 14-17 листопада, у спортивному залі ЖНАЕУ панував гарний настрій, позитивна енергетика і справжній командний дух.

 
 
 
 
 
 
 
Фото

Команди показували цікаву і безкомпромісну боротьбу, адже всі мали прагнення виступити якнайкраще, здобути перемогу над своїми суперниками та увійти до трійки призерів.

У групових іграх браїлівчани перемогли всіх свої суперників з рахунком 2:0 та успішно вийшли до півфіналу.

У півфіналі зустрілися 2 команди Вінниччини Браїлів та «Десна» з Сосонки. Здобувши перемогу з рахунком 2:0 браїлівчани увійшли до фіналу.

 
 
 
 
 
 
 
Фото ВФ

У фіналі зустрілись Київська область та Вінницька область (Браїлів), в цій запеклій грі Браїлівська команда (капітан команди Віктор Гриценко) з рахунком 3:1 здобула перемогу і  стала чемпіоном! Київська область здобула 2 місце.

 
 
 
 
 
 
 
Фото ВФ

За 3-4 місце боротьбу вели команди Вінницької області (Десна) та Одеської області (Любашівка). Остання з рахунком 2:1 здобула перемогу та стала бронзовим призером. Вінницька область (Десна) посіла почесне 4 місце в Всеукраїнськиї фінальних змаганнях ГО ВФСТ» Колос».

ВК «Браїлів» нагородили кубком, дипломами і золотими медалями. Кращим ліберо чемпіонату визнали Вадима Патратія – гравця нашої команди.

Вітаємо наших переможців та бажаємо підкорити ще багато висот!

 
 
 
 
 
 
 
Фото ВФ

Районна організація ВФСТ «Колос», тренерський склад команди ВК «Браїлів» дякує меценатам за допомогу у забезпеченні участі команди у Всеукраїнських змаганнях, а саме: генеральному директору ТОВ «Поділляагрозахист» Олександру Суворову, підприємцю Василю Люкляну, Володимиру Гнатишину ТОВ «АгроКряж», президенту ВК Браїлів Ігорю Карпенку.  

Відрядила команду на змагання Вінницька територіальна організація ВФСТ «Колос» (голова Сергій Татусяк).