Вінницька територіальна організація
Всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства "Колос"

Фінальні змагання з волейболу громадської організації ВФСТ «Колос»

На изображении может находиться: 9 человек, люди улыбаются

Близько 200 спортсменів зі всієї України змагалися у Житомирі з 14 по 17 листопада у спортзалі Житомирського національного агроекологічного університету. Серед учасників Всеукраїнських фінальних змагань з волейболу громадської організації ВФСТ «Колос»
З 10 команд провели жеребкування визначивши 2 підгрупи.
В першу підгрупу входили такі команди:


- Житомирський Національний аграрний економічний університет
- Вінницька область(Браїлів)
- Одеська область( Арцизськ)
- Полтавська область
- Київська область
В другу підгрупу увійшли такі команди:
- Ємільчине Рембудсервіс (м.Житомир)
- Вінницька область (Десна)
- Одеська область(Любашовка)
- Донецька область
- Дніпропетровська область
Протягом турніру, що тривав 14–17 листопада у спортивному залі ЖНАЕУ, панував гарний настрій, позитивна енергетика і справжній командний дух.
Команди показували цікаву і безкомпромісну боротьбу, адже всі прагнули виступити якнайкраще і здобути перемогу над своїми суперниками та увійти до трійки призерів.
У півфіналі зустралися Вінницька область( Браїлів) та Вінницька область(Десна), вигравши з рахунком 2:0 Вінницька область(Браїлів) попала в фінал.
Тривала гра із командами Київської області та Одеської області(Любашовка) з рахунком 2:1 здобула перемогу Київська область.
Чим ближче до фіналу, тим більше ігри ставали все інтригуючими та видовищними і тримали в захваті численних вболівальників, які несамовито підтримували свої команди.
В фіналі зустрались Київська область та Вінницька область(Браїлів), в цій запеклій грі Вінницька область(Браїлів) з рахунком 3:1 стали чемпіонами проте, Київська область здобула 2 місце.
За 3-4 місце бородьбу вели команди Вінницької області(Десна) та Одеської області(Любашовка) з рахунком 2:1 здобула перемогу, ставши бронзовим презерам Одеська область(Любашовка). Таким чином Вінницька область(Десна) здобула почесне 4 місце в Всеукраїнськиї фінальних змаганнях ГО ВФСТ» Колос»
Висловлюємо велику подяку про надання фінансової підтримки:
Головному інженеру КУП «ЕкоВін» Квасневському Юрію Станіславовичу, Генеральному директору АГРАНА Фрут Лука Чепернатому Євгену Володимировичу, Генеральному директору ТОВ Шлях Бут Шереметі Анатолію Степановичу.

Срок вашего доменна www.vinkolos.vn.ua заканчивается 10.06.2018, после этого числа ваш сайт будет не доступен