Вінницька територіальна організація
Всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства "Колос"

Фінальні змагання з волейболу громадської організації ВФСТ «Колос»

На изображении может находиться: 9 человек, люди улыбаются

Близько 200 спортсменів зі всієї України змагалися у Житомирі з 14 по 17 листопада у спортзалі Житомирського національного агроекологічного університету. Серед учасників Всеукраїнських фінальних змагань з волейболу громадської організації ВФСТ «Колос»
З 10 команд провели жеребкування визначивши 2 підгрупи.
В першу підгрупу входили такі команди:


- Житомирський Національний аграрний економічний університет
- Вінницька область(Браїлів)
- Одеська область( Арцизськ)
- Полтавська область
- Київська область
В другу підгрупу увійшли такі команди:
- Ємільчине Рембудсервіс (м.Житомир)
- Вінницька область (Десна)
- Одеська область(Любашовка)
- Донецька область
- Дніпропетровська область
Протягом турніру, що тривав 14–17 листопада у спортивному залі ЖНАЕУ, панував гарний настрій, позитивна енергетика і справжній командний дух.
Команди показували цікаву і безкомпромісну боротьбу, адже всі прагнули виступити якнайкраще і здобути перемогу над своїми суперниками та увійти до трійки призерів.
У півфіналі зустралися Вінницька область( Браїлів) та Вінницька область(Десна), вигравши з рахунком 2:0 Вінницька область(Браїлів) попала в фінал.
Тривала гра із командами Київської області та Одеської області(Любашовка) з рахунком 2:1 здобула перемогу Київська область.
Чим ближче до фіналу, тим більше ігри ставали все інтригуючими та видовищними і тримали в захваті численних вболівальників, які несамовито підтримували свої команди.
В фіналі зустрались Київська область та Вінницька область(Браїлів), в цій запеклій грі Вінницька область(Браїлів) з рахунком 3:1 стали чемпіонами проте, Київська область здобула 2 місце.
За 3-4 місце бородьбу вели команди Вінницької області(Десна) та Одеської області(Любашовка) з рахунком 2:1 здобула перемогу, ставши бронзовим презерам Одеська область(Любашовка). Таким чином Вінницька область(Десна) здобула почесне 4 місце в Всеукраїнськиї фінальних змаганнях ГО ВФСТ» Колос»
Висловлюємо велику подяку про надання фінансової підтримки:
Головному інженеру КУП «ЕкоВін» Квасневському Юрію Станіславовичу, Генеральному директору АГРАНА Фрут Лука Чепернатому Євгену Володимировичу, Генеральному директору ТОВ Шлях Бут Шереметі Анатолію Степановичу.