Вінницька територіальна організація
Всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства "Колос"

Золотий м’яч футболіста Ігоря Бєланова

На изображении может находиться: 15 человек, люди улыбаются, на улице

Золотий м’яч футболіст Ігор Бєланов привіз у Вінницю
Кращий футболіст року, визнаний європейськими експертами, отримує у столиці Франції нагороду - «Золотий м’яч». Всього троє українських футболістів стали лауреатами цього “золота” - київські динамівці Олег Блохін (1975), Ігор Бєланов (1986) і українець Андрій Шевченко (2004). Їхні імена знає весь світ!


Подією для футбольної спільноти Вінниччини став візит Ігоря Бєланова у Вінницьку футбольну школу Блохіна-Бєланова 20 вересня. Це комунальний заклад, який повністю фінансується за кошти обласного бюджету. Тут тренуються 600 юних футболістів, в тому числі 50 дівчат, працюють 10 тренерів. Тренування проходять на нових сучасних стадіонах 35-ї школи і Палацу щколярів.
-Я привіз свій “Золотий м’яч”, щоб ви бачили - мрії збуваються! - звернувся до дітей Ігор Бєланов. - В дитинстві я щодня бив об стінку свій маленький м’ячик і мріяв потрапити до хорошого тренера. Потім мріяв вигравати у шкільних турнірах, у першості міста і області — і вигравав! Бажання чогось добитись у житті мені допомогло. І, звичайно, важка робота на тренуваннях!
На полі Палацу школярів цього дня змагались юні гравці 2010-2011 рр. народження. Після матчу Ігор Бєланова подарував футболістам школи Блохіна-Бєланова кілька десятків м’ячів, які привіз із собою.
Ірина ЗОНОВА