Вінницька територіальна організація
Всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства "Колос"

Запрошуємо вболівальників та зичимо успіхів спортсменам!

31 серпня в СК "Колос" м. Вінниця розпочались фінальні змагання за програмою обласних літніх сільських спортивних ігор Вінниччини 2019року серед команд сільських та селищних територіальних громад.

Цьогоріч, 250 учасників з 19 районів Вінниччини змагались в

армспорті, гирьовому спорті, шашках, настільному тенісі та легкоатлетичному кросі.
Спортивний захід традиційно розпочався з виконання державного гімну України та вітального слова спортсменам від голови ВТО ВФСТ "Колос" Сергія Татусяка та заступника Вадима Мохника.

За підсумками першого етапу змагань результати наступні:

• Армспорт серед жінок:
- вагова категорія 60 кг
І місце - Сірьогіна Світлана (Гайсинський район)
ІІ місце - Фурманець Вікторія (Тростянецький район)
ІІІ місце - Рубанець Тетяна (Чернівецький район)

- вагова категорія 70 кг:
І місце – Бакун Марина (Томашпільський р-н)
ІІ місце – Крилик Наталія (Жмеринський р-н)
ІІІ місце – Гаджола Тетяна (Шаргородський р-н)

- вагова категорія 70+ кг:
І місце – Дяченко Оксана (Бершадський район)
ІІ місце – Козаченко Людмила (Козятинський р-н)
ІІІ місце – Цимбалюк Інна (Тульчинський р-н)

• Армспорт серед чоловіків
- вагова категорія 70 кг:
І місце – Варвальський Андрій (Козятинський р-н)
ІІ місце – Корчовський Микола (Тростянецький р-н)
ІІІ місце – Фертюк Олександр (Бершадський р-н)

- вагова категорія 80 кг:
І місце – Поворознюк Артур (Жмеринський район)
ІІ місце – Міщенко Віталій (Гайсинський р-н)
ІІІ місце – Смолюк Юрій (Липовецький р-н)

- вагова категорія 90 кг:
І місце – Поліщук Роман (Бершадський р-н)
ІІ місце – Бурдейний Олег (Крижопільський р-н)
ІІІ місце – Яровий Сергій (Могилів – Подільський р-н)

- вагова категорія 90+ кг:
І місце – Козаченко Анатолій (Козятинський р-н)
ІІ місце – Міщенко Вадим (Гайсинський р-н)
ІІІ місце – Антошко Владислав (Тростянецький р-н)

В загальнокомандному заліку:
І місце – Козятинський район
ІІ місце – Бершадський район
ІІІ місце – Гайсинський район

• Гирьовий спорт:
- вагова категорія 63 кг:
І місце – Мороз Дмитро (Жмеринський район)
ІІ місце – Чуб Олександр (Немирівський район)

- вагова категорія 68 кг:
І місце – Мандибура Роман (Немирівський район)
ІІ місце – Марущак Василь (Тростянецький район)
ІІІ місце – Ліщишин Володимир (Тиврівський р-н)

- вагова категорія 73 кг:
І місце – Поворознюк Василь (Крижопільський район)
ІІ місце – Качур Андрій Томашпільський р-н)
ІІІ місце – Марингевич Віталій (Вінницький р-н)

- вагова категорія 78 кг:
І місце – Бабин Олег (Томашпільський р-н)
ІІ місце – Павлюк Олександр (Тростянецький р-н)
ІІІ місце – Чуб Віталій (Немирівський р-н)

- вагова категорія 85 кг:
І місце – Вітов Олександр (Крижопільський р-н)
ІІ місце – Токарчук Дмитро (Козятинський р-н)
ІІІ місце – Лебедєв Олександр( Жмеринський р-н)

- вагова категорія 95 кг:
І місце – Гаврищук Микола (Жмеринський район)
ІІ місце – Паламар Михайло (Крижопільський р-н)
ІІІ місце – Новоженюк Іван (Томашпільський р-н)

- вагова категорія +95 кг:
І місце – Івасюк Богдан (Томашпільський р-н)
ІІ місце – Мацюк Василь (Крижопільський р-н)
ІІІ місце – Добридень Віктор (Гайсинський р-н)

В загальнокомандному заліку :
І місце – Крижопільський район
ІІ місце – Томашпільський район
ІІІ місце – Немирівський район

• Легкоатлетичний крос 2 км серед чоловіків:
- вікова категорія +35 років
І місце – Чубатюк Андрій (Чернівецький р-н)
ІІ місце – Матвієнко Олександр ( Липовецький р-н)
ІІІ місце – Погребняк Сергій (Козятинський р-н)

-вікова категорія 35 років:
І місце – Підручний Вадим ( Козятинський р-н)
ІІ місце – Демида Анатолій (Тульчинський р-н)
ІІІ місце – Мартюхін Олександр (Вінницький р-н)

Серед жінок на дистанції 1 км:

- вікова категорія +35 років:
І місце – Макарчук Ольга (Бершадський р-н)
ІІ місце – Волошенюк Любов (Томашпільський р-н)
ІІІ місце – Франчук Варвара (Козятимнський р-н)

- вікова категорія 35 років:
І місце – Коломієць Христина (Козятинський р-н)
ІІ місце – Руденко Світлана (Немирівський р-н)
ІІІ місце – Моренгевич Алла (Вінницький р-н)

В загальнокомандному заліку :
І місце – Козятинський район
ІІ місце – Бершадський район
ІІІ місце – Вінницький район

• В настільному тенісі:
Серед жінок
І місце – Кузнець Олена (Козятинський район)
ІІ місце – Малюта Марта (Крижопільський район)
ІІІ місце – Марущак Олена ( Тростянецький р-н)

Серед чоловіків:
І місце – Поберій Іван (Козятинський р-н)
ІІ місце – Озеруга Богдан (Чернівецький р-н)
ІІІ місце – Камінний Владислав (Могилів- Подільський р-н)

В загальнокомандному заліку:
І місце – Козятинський район
ІІ місце – Крижопільський район
ІІІ місце – Тиврівський район

• Шашки:
Серед жінок
І місце – Слушна Оксана ( Жмеринський район)
ІІ місце – Балтак Валентина (Вінницький район)
ІІІ місце – Липовецька Марьяна (Оратівський р-н)

Серед чоловіків:
І місце – Павловський Володимир (Томашпільський р-н)
ІІ місце – Ковальчук Василь ( Барський р-н)
ІІІ місце – Дьомін Олександр (Бершадський р-н)

В загальнокомандному заліку:
І місце –Жмеринський район
ІІ місце – Крижопільський район
ІІІ місце – Томашпільський район

Переможці та призери змагань нагороджені кубками, медалями та грамотами.
Заступник голови ВТО ВФСТ «Колос» Микола Радіонов подарував сувеніри наймолодшим вболівальникам.

В інтерв’ю учасники змагань, багатодітні батьки - мешканці с. Васильківка Тиврівського району Леонов Юрій Миколайович разом з дружиною Тетяною Володимирівною розповіли про свою спортивну родину, про своїх 8 дітей, які із задоволенням приймають участь у різних видах змагань району: волейболі, футболі, баскетболі, натільному тенісі. .
- «Незважаючи, що наймолодшій нашій дівчинці усього 6 місяців мати сьогодні змагається в арм спорті, а я випробовую сили у гирьовому спорті та армспорті. Дуже важливим є розвиток спорту саме в селах. Багато вже зроблено нами власноруч і на майбутнє в планах – побудувати за підтримки сільського голови ігрові спортивні майданчики, щоб дати змогу дітям нашого села займатись спортом та з користю проводити дозвілля. Цього року наше село є претендентом на звання «Краще спортивне село району й Вінниччини»
Зичимо успіхів спортивній родині, наснаги та завзяття для перемоги у змаганнях.

Другий етап фінальних змагань з волейболу, малого футболу та перетягування канату відбудеться 7- 8 вересня 2019 року на спортивних майданчиках ДЮСОБ «Колос»
(вул.Нагірна,1 м. Вінниця)
Запрошуємо вболівальників та зичимо успіхів спортсменам!

Заказать сайт в Виннице