Вінницька територіальна організація
Всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства "Колос"

Сьогодні у Вінниці змагалися сільські та селищні голови

8 червня на базі СК «Колос» відбулися Обласні спортивні ігри Вінниччини 2019 року серед голів сільських, селищних рад, голів та старост об’єднаних територіальних громад. Організатором змагань виступила Вінницька територіальна організація ВФСТ «Колос» за сприяння Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницької обласної Ради. 

Захід розпочали хвилиною мовчання в память про бійців, волонтерів та мирних громадян, які загинули в зоні ООС. З привітальними словами до учасників звернулися почесні гості та організатори заходу: Голова Вінницької ОДА Валерій Коровій; Гніванський міський голова, президент Асоціації спортивних територіальних громад України, капітан збірної мерів України з футболу Володимир Кулешов, голова ВТО ВФСТ «Колос» Сергій Татусяк.

«Відверто кажучи, коли я тільки зайшов до цієї зали, я побачив багато знайомих обличь, – звернувся до присутніх Валерій Коровій. – Я вами пишаюсь! Бо наш приклад відображається на майбутніх поколіннях. Я глибоко переконаний в тому, що життя влаштоване таким чином, що є проблеми і питання для вирішення, але з іншої сторони – у нас зявляються можливості робити насправді хороші речі, як сьогодні, наприклад».

 

Володимир Кулешов радо запросив усіх, хто має бажання і трішки таланту, доєднатися до команди збірної мерів України з футболу. Він вважає проведення таких змагань надзвичайно важливим для розвитку. «Ми вчимося перемагати у змаганнях, і це надає нам наснаги до перемог і в житті, і в роботі».

Сергій Татусяк подякував усім, хто доєднався до організації цього заходу, а також приїхав взяти в ньому участь. «Мені надзвичайно приємно сьогодні в колі таких поважних людей відзначати це спортивне свято, – поділився він. – Я думаю, ви розумієте, наскільки важливий приклад подаєте для своїх громад. Недарма ж голови сільських, селищних рад та ОТГ Вінниччини вважаються одними з найкращих в Україні».

Після цього учасників та гостей змагань чекала яскрава культурна програма: з піснею «Просто повір» виступила солістка студії «Браво» Ольга Швець, а дівчата з творчого об’єднання «Ансамбль барабанщиць» КЗ «Вінницький міський палац дітей та юнацтва ім. Л.Ратушної» задали необхідний настрій і ритм.

 

Традиційно, дівчата в національних костюмах піднесли гостям та командам запашні подільські караваї.

 

Спортсмени змагалися у семи видах спорту: волейболі, футзалі, гирьовому спорті, дартсі, настільному тенісі, шашках, шахах.

«Я очолюю громаду Вінницького району на цих спортивних іграх,  – розповів Сергій Сітарський, голова Вінницької районної ради. –  Це як привід лишній раз зібратись головам сільських та селищних рад різних районів. Це корисно для того, щоб вони обмінялися інформацією, порадилися один з одним. Ви думаєте, ми будемо говорити тільки про спорт сьогодні? Звісно ні, кожен обговорюватиме свої нагальні проблеми, починаючи з дитячих садочків, закінчуючи благоустроєм територій».

«Ми осторонь від спорту не стоїмо, – каже Василь Марущак, голова Савинецької сільської ради. – Все починається саме з цього. До здорового способу життя ми маємо привчати всіх змалечку.  Гроші, не використані на спорт, потім підуть на пігулки та лікарів. Спорт дає впевненість у собі, виховує дуже багато людських якостей».

Голова Кулизької  сільської ради Літинського району Мазуренко Олена,  дворазова переможниця Всеукраїнських змагань з шашок каже, що займається цим видом спорту ще з дитинства і досі – це її хобі. «Участь у таких змаганнях – своєрідний спосіб перезагрузки. Варто відволікатися від справ сільського голови. Велика вдячність Сергію Пилиповичу за таку можливість проявити себе у чомусь цікавому».

Голова села Йосипівка Козятинського району Віктор Свинарчук – учасник змагань з шахів. «Завдяки «Колосу» маємо можливість брати участь у таких спортивних іграх. Ми представляємо нашу область і їздимо з колегою, Оленою Казимирівною, на Всеукраїнські змагання. Добре, що це є. Це якась новенька розрядка».

Андрій Фостик – сільський голова с. Широка Гребля Вінницького району. «Ми приїжджаємо на змагання, тут спілкуємося, дізнаємось щось нове, подаємо приклад своїй молоді», - каже він.

Михайло Лебедь, суддя з гирьового спорту, розказав що кожен рік оцінює такі змагання. «Дуже мало людей займається спортом. Треба покращувати показники, бо це ж здоров’я нації. Бажано, щоб було задіяно більше людей. Мають бути на місцях інструктори зі спорту, які організовували б активне дозвілля».

Підведено підсумки змаганнь. В дартсі серед жінок перше місце зайняла Назаренко Наталія з Літинського району, друге – Школенко Наталія з Немирівського району, а третє – Щебетюк Ольга з Тиврівського.

Мазуренко Олена, представниця Літинського району, посіла перше місце у змаганнях з шашок, Ясенчук Тетяна з Тростянецького та Олійник Світлана з Тиврівського районів зайняли відповідно друге та третє місце.

 

У гирьовому спорті переможцем став Марущак Василь з Тростянецького района, друге і третє місця посіли Мазурик Василь та Фостик Андрій з Крижопільського та Вінницького районів.

Лозінська Інна з Козятинського района зайняла перше місце у змаганнях з настільного тенісу серед жінок, друге – Михайлова Наталя з Тиврівського, а третє – Чепелюк Валентина з Крижопільського района.  Серед чоловік перше місце посів Шлапак Петро з Немирівського району, друге – Будяк Олег з Могилів-Подільського району, третє – Мельник Олександр з Крижопільського району.

У змаганнях з шахів переміг Ліщишин Василь з Тиврівського району, друге і третє місце посіли Свинарчук Віктор та Ременюк Констянтин з Козятинського та Тростянецького районів.

У змаганнях з футзалу перше місце виборола команда Тиврівського району, друге – Вінницького, а третє – команда Козятинського району.

Головний суддя, заступник голови ВТО ВФСТ «Колос» Вадим Мохник оголосив загальнокомандні результати: «Перше місце здобула збірна команда сільських голів Тиврівського району, друге – спортсмени з Крижопільського району,  третє – представники органів місцевого самоврядування Козятинського району».  Учасники змагань та команди, які зайняли призові місця, були нагороджені кубками, медалями та грамотами.

Переможці спортивних ігор візьмуть участь у Всеукраїнських змаганнях 20-23 червня в м. Скадовську Херсонської області.

Срок вашего доменна www.vinkolos.vn.ua заканчивается 10.06.2018, после этого числа ваш сайт будет не доступен