Вінницька територіальна організація
Всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства "Колос"

"Традиційні змагання із силового командного багатоборства у Тиврівському районі"

У Тиврові на селищному стадіоні «Колос» спортивні та громадські організації провели другі міжрайонні змагання із силового командного багатоборства, присвячені міжнародному дню молоді.


Чотири команди з м. Вінниці, смт. Тиврова, с. Сутисок, с.Василівки подали заявки на участь. Відповідно до регламенту змагань склад команди формувався із 6-ти юнаків і 2-х дівчат шкільного та студентського віку.
Програма багатоборства складалась із семи етапів-завдань: легкоатлетична естафета, де учасники бігли 100 метрів; віджимались від землі (юнаки) і робили підйом тулуба (дівчата).
Стрибки на скакалці по 100 разів на час, підтягування на футбольних воротах, перекидання шин легкового автомобіля через футбольні ворота на час (юнаки) – це складові наступних етапів.
Три завдання були за програмою змагань із «Стронгмену»: перекидання колеса від багатотонного автомобіля на час, естафета з 16 кг. гирями і перетягування автомобіля на час.
Переможцем цього спортивного заходу стала команда смт.Тиврова, яка виграла п’ять завдань (легкоатлетичну естафету, перекидання шини легкового автомобіля через футбольні ворота, стрибки на скакалці, перекидання колеса вантажного автомобіля, перетягування автомобіля. А у двох завданнях посіли другі місця.
Другим призером у командному заліку стала молодь з м.Вінниці: дві перемоги (підтягування на футбольних воротах і стрибки на скакалці) і п’ять призових місць в інших етапах.
Лише в заключному сьомому етапі визначилась команда, яка стала третім призером змагань. Це - багатоборці із смт.Сутисок, їм юнаки і дівчата із с.Василівки програли лише одне очко.
Переможці і призери в загальнокомандному заліку нагороджені кубками, медалями, грамотами, які вручила начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Касянчук Л.Л., побажавши учасникам змагань успішного завершення навчального року й подальшого вдосконалення своєї спортивної майстерності.
Команда с.Василівки (тренер Леонов Ю.М.), громадський фізкультурний організатор смт.Тиврова Вершило С.Є. нагороджені пам’ятними кубками і грамотами відділу у справах сім'ї та молоді з питань фізичної культури та спорту управління освіти (нач. Романський В.В.)

Голова РО ВФСТ
«Колос» Лісниченко В.Т.

Заказать сайт в Виннице