Вінницька територіальна організація
Всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства "Колос"

Тиврівщина спортивна повідомляє

В спортивних залах ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Тиврова і районного відділення поліції проведено Першість Тиврівського району з волейболу серед команд територіальних громад.

Шість команд – учасниць Першості було розбито методом жеребкування на дві підгрупи, в яких команди зіграли за коловою системою. За підсумками групових змагань визначились команди, які в стикових матчах розіграли місця Першості. Молодіжна команда з смт. Тиврова, обігравши команду Василівської територіальної громади з рахунком 2:1 посіла V місце.
Напруженим і видовищним став поєдинок за III місце, в якому зустрілися команди Жахнівської сільської територіальної громади і збірна команда районної організації ВФСТ «Колос». Проявлена вища майстерність, бажання перемогти, спортивна фортуна – складові за допомогою яких збірній команді РО ВФСТ «Колос» вдалося посісти III місце Першості.
Розминкою для вболівальників і окрасою змагань стала вирішальна фінальна гра між командами Тиврова і Сутисок. У запеклій напруженій боротьбі тиврівські волейболісти з рахунком 2:1 (25:15, 26:28, 15:11) здолали команду смт. Сутиски, виборовши перше місце і звання чемпіона Першості Тиврівського району.
Переможця та призерів районних змагань нагороджено грамотами та кубками, гравців команд - медалями від управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.
Організатори Першості висловлюють слова щирої вдячності директору ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Тиврів П.В.Мельнику, начальнику Тиврівського ВП Жмеринського ВП ГУНП у Вінницькій області А.В.Присяжнюку за сприяння в організації проведення районних змагань.

_____________________________________________

Одночасно в актовому залі школи розпочались бої на “шашкових діагоналях -64” серед шістки кращих команд району.
В особистій першості відзначились голова районної шашкової федерації Макогон Віктор. На другому місці - представник Тиврівської територіальної громади Остапенко Михайло .
Бронзову нагороду здобув Евдокименко Юрій з Гніванської ОТГ.
У командному заліку трійку призерів склали шашисти Тиврова, Гнівані, Жахнівки.
Переможці і призери в особистому і командному заліку нагороджені грамотами, медалями, призами організаторів змагань.