Вінницька територіальна організація
Всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства "Колос"

« ФІНАЛЬНІ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ З ФУТЗАЛУ»

З 4 по 7 квітня 2019 року в м.Городенко Івано-Франківської області відбулися фінальні Всеукраїнські змагання з футзалу серед юнаків 2008-2009 р.н. 
Метою змагань - є масове залучення сільських школярів до занять з футзалу, виявлення здібних спортсменів, підвищення спортивної майстерності учнів ДЮСШ ГО ВФСТ « Колос».


За призові місця боролися 10 обласних команд. В цих змаганнях приймала участь команда Вінницького району та їх тренер Кулачко Андрій Миколайович. Делегацію спортсменів очолив голова Вінницької районної організації ВФСТ «Колос» Юсумбелі Родіон Андрійович.
Жеребкуванням було створено 3 групи:
Група А: Вінницька обл.,Донецька обл., Житомирська обл.
Група В: Миколаївська обл., Чернівецька обл., Чернігівська обл. 
Група С: Харківська обл., Івано-Франківська обл., Дніпровська обл., Львівська обл.
За результатами змагань:
В групі А:
І місце - зайняла команда Донецької області
ІІ місце - зайняла команда Вінницької області
ІІІ місце - зайняла команда Житомирської області
В групі В: 
І місце - зайняла команда Чернігівської області
ІІ місце -зайняла команда Чернівецької області
ІІІ місце - зайняла команда Миколаївської області
В групі С:
І місце - зайняла команда Харківської області
ІІ місце - зайняла команда Івано-Франківської області
ІІІ місце - зайняла команда Львівської області
ІV місце - зайняла команда Дніпровської області
У фінальну частину змагань потрапили команди, які отримали І-ІІ місця в групах і боролися за призові місця по круговій системі.
Вінницька команда зіграла з Донецькою з рахунком 2:3, з Чернівецькою 3:0, з Чернігівською 2:0, з Харківською 1:0, з Івано-Франківською 2:1.
Тому за кількістю набраних очок 12 :
І місце - зайняла команда з Донецької області з різницею в 9 м’ячів, команда Вінницької області здобула - 12 очок, зайняла ІІ місце з різницею в 7 м’ячів, ІІІ місце команда Івано-Франківської області (9 очок )з різницею 9 м’ячів і ІV місце посіла команда Харківської області (9 очок)з різницею 7 м’ячів, V місце - команда Чернігівської області (3 очка) , VІ місце - команда Чернівецької області( 0 очок)
Щиро дякуємо меценатам змагань за надану матеріальну допомогу в проведені заходу : ТОВ «АГРАНА Фрут» Лука (директор Чепернатий Євгеній Дмитрович), ТОВ «Ковбаскофф» - Вінницькі ковбаси( директор Яворська Людмила Миколаївна),ТОВ «Шляхбуд» (директор Шеремета Анатолій Степанович), генеральному директору об’єднання ринків м.Вінниці Іжевському Володимиру Віталійовичу, голові Якушинецької ОТГ Романюку Василю Станіславовичу.