Вінницька територіальна організація
Всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства "Колос"

Переможці фіналу спортігор

Відбулись фінальні поєдинки 24-х районних сільських спортивних ігор в залік конкурсу «Краще спортивне село-2019».

Представники 6 територіальних громад виборювали першість в армспорті, волейболі, гирьовому спорті, настільному тенісі, кульовій стрільбі, шашках.
Лідерство захопила збірна команда Строїнецької територіальної громади, яка виграла у п’яти видах спорту і посіла третє місце з волейболу.
Наступними призерами командних змагань стали фізкультурники с. Василівки, п’ять других місць і одне третє в кульовій стрільбі.

Третім призером спартакіадних баталій стали спортсмени с. Жахнівки, вони виграли волейбольні змагання і посіли одне друге і чотири третіх місць.
В окремих індивідуальних видах спорту відзначились переможці та призери обласних та Всеукраїнських іграх.
Змагання з настільного тенісу виграли Милий С.(с.Бушинка), Трач Н.(с.Строїнці).
В кульовій стрільбі чемпіоном став Строїнецький сільський голова - Голодюк В.Д.(фото).
Боротьбу на руках (армспорт) виграв - Філіненко В.(с. Василівка),в змаганняз шашок - Мазур В., Полянська Л.(с. Строїнці).
Переможці, призери спортивних ігор нагороджені кубками і грамотами організаторів змагань