Вінницька територіальна організація
Всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства "Колос"

Валерій Швець, завідувач сектору молоді та спорту Козятинської РДА, голова РО ВФСТ «Колос» - про успіхи спортивної Козятинщини

Яке місце в роботі займає спортивно - масова робота в сільській місцевості?

 

-         Наша діяльність спрямована на виконання  програми розвитку фізичної культури і спорту на період до 2020 року .

Протягом минулого 2018 року зроблено чималий об’єм роботи: проведено 26-і районні літні сільські спортивні ігри, Спартакіаду державних службовців, проведено районний місячник з благоустрою спортивних майданчиків та інше.

Понад 2500 учасників учнівської, студентської молоді, дорослого  сільського населення та  ветеранів спорту,  взяли участь у  35 районних змаганнях з олімпійських та неолімпійських видів спорту, спортивно-масових заходах, приурочених до державних  святкових дат.  Переможці районних змагань приймали участь в обласних. А найкращі  сільські спортсмени – Всеукраїнських змаганнях.

В 7 територіальних громадах району: селищах Бродецьке і  Глухівці,  селах Махнівка, Махаринці, Самгородок, Сокілець, Перемога працюють інструктори з фізичної культури, які організовують фізкультурно-оздоровчу та спортивну роботу.    Було виплачено грошову винагороду спортсменам Козятинського району та нагородження з нагоди Дня фізичної культури та спорту.

 

 

Як розвивається спортивна інфраструктура району?

 

-         Здійснено роботу по благоустрою спортивних майданчиків. В належний санітарний стан  приведено 27 спортивних майданчиків, озеленено прилеглі до них території.

 Рішенням  сесії  Козятинської районної ради затверджено Програму розвитку футболу в Козятинському районі на 2017 – 2020 роки  та виділено фінансування   на виготовлення проектно-кошторисної документації будівництва багатофункціональних спортивних майданчиків зі штучним покриттям у Махнівській, Сокілецькій та Глуховецькій територіальних громадах.

         З Державного фонду регіонального розвитку  та з районного бюджету виділено кошти на завершення реконструкції районного спортивного комплексу РДЮСШ «Колос».  Виконання усіх робіт контролює створена районна комісія з контролю за станом спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів

Крім цього, маємо фінансування  районного бюджету на  проведення спортивних заходів  і відряджень команд району на обласні та Всеукраїнські змагання, проведення масових спортивних заходів та фінансову підтримку районного фізкультурно-спортивного товариства «Колос», на фінансування районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос», навчально-тренувальних зборів, змагань та участі в обласних спортивних змаганнях; на придбання спортивного обладнання та інвентарю; для проведення, спортивних заходів, фізкультурно-оздоровчої та навчально-тренувальної роботи у сільських територіальних громадах та участі в районних змаганнях.

Крім бюджетних коштів маємо фінансову підтримку меценатів та спонсорів, фермерів та сільських голів.

 

 

 

Спорт – це конкретика. Секунди, метри, кілограми. Це рейтинг. Якими досягненнями може похвалитися Козятинський район?

 

- Спортсмени Козятинського району взяли участь в 46 міжнародних, всеукраїнських  та обласних змаганнях з олімпійських видів спорту: чемпіонатах України з легкої атлетики та жіночого футболу, обласних сільських спортивних іграх, обласних змаганнях з волейболу (чоловіки, жінки), легкої атлетики, футболу (чоловіки, жінки),  змаганнях обласної волейбольної і футбольної дитячих ліг, настільного тенісу.

     Найкращих результатів району досягнули легкоатлети: команда району - в чемпіонаті області з легкої атлетики (2 місце), осінньому чемпіонаті області з кросу – 3 місце, Кубку області- 3 місце, зимовому Кубку області – 3 місце.  

        Найбільший внесок у спортивні здобутки району зробили вихованці тренерів Галицького В.Й. та Зелінського В.А., Поліщук О. - Чехівська Юлія, Павлова Марія, Коломієць Христина, Підручний Вадим, Заїчко Христина, Ільницький Олександр.

           Футбольна команда «АКВ-Глухівці» здобула друге місце в змаганнях обласної сільської аматорської ліги серед дорослих команд. Провідними тренерами району є Бабюк М.В., Козюк Є.Б., Козюк О.Є., Коваль С.В. та Янчук Я.П.

      Проводиться планомірна робота з розвитку футболу. Жіноча команда четвертий рік бере участь в Чемпіонаті України серед команд Першої ліги, де посіла у його фінальній частині 4 місце.

      Дитячі команди брали участь в першості області серед своїх вікових груп, чемпіонаті та Кубку області серед жіночих команд (2 місце) В обласних сільських спортивних іграх команда району посіла друге місце.

        Проведено 5 районних змагань з волейболу серед чоловічих та жіночих команд. 4 турніри серед ветеранських команд. Розвитком волейболу опікуються тренери - Загороднюк В.Л., Стецюк С.С., Лазарчук М.І., Мотуз О.І.

Представники Козятинського району Свинарчук Віктор – голова Йосипівської сільської ради та Байда Іван – голова Кордишівської сільської ради взяли участь у Всеукраїнських змаганнях серед голів сільських та селищних територіальних громад.

        Усі  спортивні події району висвітлюються у програмах Вінницького державного телебачення, передачах районного радіомовлення «Промінь»,  друкованих виданнях «Вісник Козятинщини» , «РІА Козятин» та соціальних мережах.

 

Заказать сайт в Виннице
?>