Вінницька територіальна організація
Всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства "Колос"

В місті над Бугом вже в 27–е відбувся «Кубок Поділля» з легкої атлетики.

 18-19 січня 2019 року в м. Вінниця в СК «Колос» традиційно відбулись відкриті змагання з легкої атлетики «Кубок Поділля» серед юнаків та дівчат 2002 року народження та молодше .

Цьогоріч в турнірі змагались понад 280 учасників, що представили 23 команди з Вінницької, Житомирської, Кіровоградської та Хмельницької областей.
З вітальним словом до учасників та гостей спортивного заходу звернулись Сергій Татусяк, голова Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос, директор Вінницької СДЮСШОР з легкої атлетики - Микола Закревський, президент ФЛАВО - Олена Бех, головний суддя змагань Володимир Прошин, приватний підприємець – меценат Олександр Обертинський.
- Надзвичайно приємно, що традиції започатковані багато років тому, сьогодні продовжуються. Ми формуємо спортивне життя не лише Вінниччини, а України в цілому. Кожен з вас завдяки легкій атлетиці виховав в собі сильний та незламний характер. Кожен з вас пропагує здоровий спосіб життя. Від імені товариства «Колос» хочу наголосити, що школа легкої атлетики є зразковою. Ми дуже пишаємося, що досягаєте вершин і прославляєте ім’я Вінниці і України в цілому! – звернувся до учасників Сергій Татусяк.
Свою майстерність юні спортсмени випробовували у бігу на різні дистанції, стрибках у висоту і довжину, метанні ядра та п’ятиборстві.
На змаганнях була сформована збірна команда області для участі у чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків 2002 р.н. та молодші.
За результатами змагань 26 спортсменів Вінницької СДЮСШОР з легкої атлетики вибороли І місце – 26 учасників; 12 часників - ІІ місце;
9 учасників - ІІІ місце.
Вихованець школи Козловський Павло виконав І дорослий розряд зі стрибків у висоту та зайняв ІІ місце (з результатом 193 см.)
У естафетному бігу 4по 200м вихованці СДЮСШОР посіли:
серед дівчат - І місце (1.54,3 сек. )
серед юнаків - І місце (1.42,0 сек.)
В загальнокомандному заліку легкоатлети Вінниччини зайняли І місце, набравши 484 очки.
ФЛАВО визначила найкращих спортсменів та тренерів Вінницької області за підсумком 2018 року: 
МСУМК Олексій Казанін, тренер Ковенко Андрій
МСУ Віра Овчарук,тренер Василь Овчарук,
КМСУ Андрій Краковецький, тренер Андрій Москвін
МСУ Ілля Сосницький ,тренер Петро Сарафенюк
МСУ Дмитро Шепітко ,тренер Віктор Постемський
КМСУ Богдан Колеснік, тренер Віктор Постемський
МСУ Вадим Адамчук
КМСУ Юлія Чехівська,тренер Вячеслав Жуковський
МСУ Олена Жмур,тренер Павло Дмитрієвський
Переможці та призери «Кубку Поділля» окрім нагородження медалями та грамотами, отримали грошові винагороди від мецената змагань Олександра Обертинського.
Тож вітаємо переможців і зичимо всім учасникам нових стартів і перемог!

Заказать сайт в Виннице
?>