Вінницька територіальна організація
Всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства "Колос"

Перший етап волейбольної аматорської ліги Вінницької ГО ВФСТ «Колос» серед чоловічих команд сезону 2018 -2019 років проведено успішно.

 У листопаді – грудні 2018 року проведено перший етап третього Чемпіонату Вінницької обласної аматорської волейбольної ліги ГО «Колос». Цього року на першо-му етапі змагань прийняли участь 14 команд, які були розподілені на чотири групи. Ігри проходили згідно із графіком у два кола для чотирьох команд у групі, та у три кола для трьох команд у групі. В результаті цікавих і

напружених баталій команди що посіли 1-2 місце у групі «А» та групі «Б» разом з переможцями груп «В» та «Г» вийшли до другого етапу змагань, де організовано «Вищу лігу». У цій лізі команди розподіляються на дві групи по три команди, які знову у три кола виборюватимуть перших два місця для виходу у супер-фінал. Склад команд вищої ліги: ВК «Браїлів», ВК «Томашпіль», ВК «Теплик», ВК «Бершадь», ВК «Сосонка», «Колос» Іллінці.

Команди що посіли третє місце у групі «А» та «Б» разом із командами, які були другими-третіми у групі «В», «Г» продовжать чемпіонат у «Першій лізі» і будуть виборювати перемогу між собою. Склад команд першої ліги: «Дністер» Ямпільський район, «Колос» Тростянецький район, «Колос» Крижопільський район, «Колос» Тульчинський район, «Колос» Козятинський район, «Колос» Погребищанський район. Ігри другого етапу чемпіонату пройдуть у січні - лютому місяці 2019 року. Супер-фінальні змагання будуть проведені у березні місяці 2019 року.

Заказать сайт в Виннице
?>