Вінницька територіальна організація
Всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства "Колос"

Заголовок
Сьогодні у Вінниці змагалися сільські та селищні голови
Чемпіонат області з рукопашного бою серед юнаків та дівчат.
"Традиційні змагання із силового командного багатоборства у Тиврівському районі"
З Великоднем!
Колективи Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос», ВО ДЮСШ «Колос» та ВСДЮСШОР з легкої атлетики долучились до місячника із благоустрою прилеглих територій. Приведено в належний стан територію СК «Колос»
Графік групових ігор
нагородження подяками за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту від голови районної організації "Колос" Родіона Юсумбелі
25 квітня 2019 року в м. Вінниця відбулись змагання з легкоатлетичного кросу за програмою ХVІ-ої обласної Спартакіади серед студентів аграрних ВНЗ І-ІІ р.акр.
На Вінниччині відбулися перші спортивні змагання серед команд міських ОТГ
Тиврівщина спортивна повідомляє
АНОНС ЗМАГАНЬ!!!!!!! 20 квітня 2019р.
Звертаюся до обласної влади та органів місцевого самоврядування з проханням встановити надбавки для тренерів-викладачів спортивних закладів за рахунок коштів місцевих бюджетів. Цей механізм вже успішно працює в Черкасах та Коломиї.
Бажаємо борцям позитивного настрою та перемог на міжнародних аренах!
ЗАПРОШУЄМО! СК "Колос"
1️⃣3️⃣-1️⃣4️⃣ квітня у Тростянці проходитиме фінал чемпіонату України серед чоловічих команд суперліги
Сьогодні в СК «Колос» проходять спільні навчально - тренувальні збори вихованців ВО ДЮСШ «Колос» відділення греко- римьської боротьби та команди борців з Ізраїля, м. Лод.
9 квітня в м. Вінниця відбулась зустріч Алі Рашиді, директора департаменту міжнародної співпраці Folkuniversitetet, (Швеція) з представниками ВТО ВФСТ «Колос» та ГО «СМОВ».
« ФІНАЛЬНІ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ З ФУТЗАЛУ»
6 квітня 2019року в м. Вінниця відбувся Чемпіонат міста серед молодших юнаків 2007-2008р.н., 2009-2010 р.н з греко-римської боротьби.
04 квітня 2019 року в м. Вінниця відбулись змагання з волейболу серед юнаків за програмою ХVІ-ої обласної Спартакіади серед студентів аграрних ВНЗ І-ІІ р.акр.
Сьогодні святкує День народження - Татусяк Сергій Пилипович( Sergii Tatusiak ) голова ВТО ВФСТ "Колос", голова Єврорегіон "Дністер", голова МГО "Україна-Польща-Німеччина"
Вінницька територіальна організація ВФСТ «Колос» вітає з Днем народження - Хникіна Павла Вікторовича, голову відділення НОК України у Вінницькій області!
ВІТАЄМО КОЛОСОВЦІВ ВІННИЧЧИНИ З НАГОРОДАМИ!
Переможці фіналу спортігор
"Колос" вітає з Днем народження начальника управління фізичної культури та спорту Вінницької облдержадміністрації - Чернявського Сергія Володимировича.
Показати  
Заказать сайт в Виннице